AXXONSOFT ISAF 2019’DA!

2003 yılında kurulan AxxonSoft, akıllı entegre güvenlik ve video gözetim sistemlerinin lider geliştiricisidir. Şirketin güvenlik ve güvenlik pazarına yönelik portföyü, 2.5 milyon kameradan oluşan 150.000’den fazla projeye sahiptir. AxxonSoft’un 100’den fazla ülkede 5,800’den fazla sertifikalı ortağı bulunmaktadır. Şirketin önemli ürünleri Axxon Next VMS ve Intellect PSIM’dir.

AxxonSoft, VMS satıcıları arasında video kayıtları için Adli Arama teknolojilerindeki öncülerden biridir. Adli Arama araçları, video arşivine kaydedilen olayları aramak için harcadığınız zamanı büyük ölçüde azaltır.

2016’dan beri, AxxonSoft aktif olarak derin öğrenmeye dayalı video analitik araçları geliştirmektedir. 2017 yılında şirket, belirli bir tesisin ihtiyaçlarını karşılamak için derin sinir ağı eğitimi için tam bir döngü uygulamıştır. AxxonSoft sinir ağı, sitede elde edilen video materyalinden müşteriye özel görevleri gerçekleştirmeyi öğrenmektedir.

AxxonSoft, ISAF 2019’da yapay zeka (derin öğrenme) video analizleri hizmetlerini tanıtacaktır. Ayrıca kullanım alanları arasında VMS: CCTV, Video analiz, adli arama, PSIM: Plaka tanıma, Yüz tanıma, Kartlı Geçiş & Yangın Alarm yönetimi, cctv entegrasyonu yer almaktadır.

17-20 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda AXXONSOFT’a verimli bir fuar geçirmesini dileriz.