ISAF https://www.isaffuari.com Security - Cyber Security - Smart Life - Safety&Health - Fire&Rescue Thu, 06 Aug 2020 14:18:18 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.1 YENİ DÖNEMİN VE GELECEĞİN EN ÖNEMLİ ÜRÜNLERİ ISAF VE IMEX FUARI’NDA SERGİLENİYOR https://www.isaffuari.com/yeni-donemin-ve-gelecegin-en-onemli-urunleri-isaf-ve-imex-fuarinda-sergileniyor/ Thu, 06 Aug 2020 08:29:26 +0000 https://www.isaffuari.com/?p=7163 Dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 döneminde bazı sektörlerin önemi daha net anlaşıldı ve oldukça ön plana çıktı. Sağlık, gıda, hijyen, lojistik gibi ön plana çıkan sektörler ile birlikte bu dönemin en önemli sektörleri Güvenlik, Siber Güvenlik, Bilişim ve Teknoloji alanları oldu.

Kapalı alanlarda kalmamızı zorunlu kılan bu dönemde hemen hemen her işimizi ve işlemimizi bilişim sistemleri üzerinden çözmek zorunda kaldık, teknolojiyi hayatımızda daha yoğun kullandık. Kullandığımız bu sistemlerin güvenliği ile birlikte Siber Güvenlik çok ön plana çıktı. Yine hemen hemen her binanın girişinde Termal kameralar ile ateş ölçüldü, bu dönemde güvenliğimizi sağlayan sistemler kesintisiz hizmetimizde oldu ve bu sistemleri kontrol eden teknik ve güvenlik personeli aktif görevlerine devam etti.

8-11 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 24. Kez gerçekleşecek ISAF Fuarı ile yurtiçinde ilk kez düzenlenen IMEX Fuarı, işte tam da bu konuları kapsayan ülkemizin tek etkinliği olarak çok daha önem kazanıyor. ISAF ve IMEX Fuarı’nda sergilenecek ürünlerin tamamı, hayatımızda her gün daha fazla yer alan ürünler iken Covid-19 ile birlikte çok aşırı bir hızla eksiksiz hepimizin hayatında vazgeçilmez ürünler haline geldi.

Geçmişte mal ve can güvenliğimiz ile ilgili olan ürünler artık çok daha fazla can ve sağlık güvenliğimiz için kullandığımız ürünler oldu.

Yaşamımız ve sağlığımız için mutlaka kullandığımız ve hayatımızın en vazgeçilmez ürünlerinin tamamı her çeşidi ile 8-11 Ekim’de ISAF ve IMEX Fuarı’nda sektörün en önemli firmaları tarafından sergilenecek.

]]>
TEKNOPALAS ISAF 2020’DE YERİNİ ALDI! https://www.isaffuari.com/teknopalas-isaf-2020de-yerini-aldi/ Thu, 06 Aug 2020 07:35:21 +0000 https://www.isaffuari.com/?p=7182 Teknopalas Yüksek Teknoloji Sistemleri kurulduğu 2005 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında birçok projesi ile başarı elde etmiştir. Bu başarısını müşteri ihtiyacına yönelik yapmış olduğu çözümler ve geliştirmiş olduğu teknolojiler ile sağlayan Teknopalas müşterilerinin hedefleri doğrultusunda hareket eden bir firma olarak sektörde yerini almıştır.

2020 ISAF’a özel hazırladıkları çalışmaları ile fuarda yer alacak olan Teknopalas aynı zamanda personeli İzleme sistemi, RTLS, ürün güvenliği, iş sağlığı güvenliği, anlık işçi izleme sistemi, RFID etiket, RFID yazılımları, RFID okuyucu (El, Kapı Tipleri), RFID çipler, aktif etiketler, RFID antenleri, RFID sistem geliştirme hizmetleri gibi ürün ve çözümlerinin de tanıtımlarını gerçekleştirecek.

2020 yılına özel yeni stratejileri; gerçek zamanlı takip sistemleri ile entegre çalışabilecek, yüz tanıma ve yüz takip teknolojilerini içerisinde barındıran, vücut sıcaklığını anlık takip edebilen sistemler geliştiren Teknopalas “Uzman kadromuz ile RFID & IOT teknolojisindeki başarı ve tecrübemiz doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı kamu kurumu ve özel şirketlere danışmanlık hizmeti çözümleri sunmaya devam ettiğimiz bu yolda RFID ve IOT sektöründeki dinamik ve yenilikçi çizgimizi bundan sonra da ISAF’ın 2020 yılındaki çalışmaları ile ziyaretçilerimizin beklentilerini karşılayacak yeni çözümler geliştirmeyi planlıyoruz.”

Teknopalas Genel Müdürü Fahrettin OYLUM “ISAF, teknolojik gelişmelerin sektörde yarattığı geleceği yorumlayarak oluşabilecek değişimler çerçevesinde yapılan planlamalar ile ziyaretçiler ve potansiyel satın alma eğiliminde bulunan müşterilere verimli bir şekilde iş ağı kurulmasını ve yaptığımız çalışmaların tanıtılması gibi işlevlerin etkin biçimde aktarılmasına olanak sağladığını düşünüyoruz.” 8-11 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Teknopalas’a verimli bir fuar geçirmelerini dileriz.

]]>
RADİO TEKNOLOJİ 2020’DE İLK KEZ ISAF FUARI’NDA! https://www.isaffuari.com/radio-teknoloji-2020de-ilk-kez-isaf-fuarinda/ Thu, 06 Aug 2020 07:32:47 +0000 https://www.isaffuari.com/?p=7177 Özverili personel ekibi ile güven odaklı çalışmalarını gerçekleştiren ve yaptıkları işin önemi ile değerini bilerek hareket eden Radio Teknoloji, ürettikleri innovatif çözümleri ile ülkemiz ve dünya çapında projeler geliştirmektedir.

ISAF 2020’de eski ve yeni markaları ile yer almaya hazırlanan Radio Teknoloji; özellikle askeri, emniyet, jandarma ve belediyeler ile yakın ilişki içerisinde olabilmeyi hedefliyor.

Radio Teknoloji Genel Müdürü Abdurrahman PEHLİVANOĞLU “Önceki senelerde olduğu gibi hizmet sektöründe olduğumuzu unutmadan, en değerlimizin daima müşterilerimiz olduğu bilinci ile hareket ederek; dış ortam kablosuz ekipmanlar, wireless, wimax, wifi ürünleri ile hudut, jandarma, askeri, emniyet, KGYS, EDS ve belediye akıllı şehir çözümleri gibi ürün ve çözümlerimizi ISAF 2020’de tanıtıyor olacağız.

ISAF Exclusive katılımları sonrası, 8-11 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek ISAF Fuarına ilk kez katılacak olan Radio Teknoloji’ye verimli bir fuar geçirmelerini dileriz.

]]>
ÖZAK 24. KEZ ISAF FUARI’NDA! https://www.isaffuari.com/ozak-24-kez-isaf-fuarinda/ Thu, 06 Aug 2020 07:30:03 +0000 https://www.isaffuari.com/?p=7172 1974 yılında Türkiye’de ilk turnike üreticisi olarak kurulan Özak, bünyesinde road blocker, mantar bariyer, lastik kapanı ve kollu bariyer ürün gruplarının üretimini de yapmaktadır. Aynı zamanda birçok ülkeye ihracat da yapan Özak; müşterilerine güvenlik, trafik düzenleme, kalabalık yönlendirme ve takip amaçlı yaya ve araç geçiş kontrol ürünleri çözümleri de sunmakta.

Özak Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Gülşen TAŞDEMİR “Biz, Arge çalışmalarına verdiğimiz önem sayesinde her yıl tüm fuarlarımıza belli yenilikler ile çıkmayı seven ve bunu benimsemiş bir firmayız. Bu fuarda da yine yeniliklerimiz olacak ve tanıtmaktan memnuniyet duyacağız. ISAF 2020’de üretimimiz olan yaya ve araç geçiş ürünlerimizden ürünleri sergiliyor olacağız. Bütün dünyada milyonlarca kullanıcının tercih ettiği, referans ağı çok geniş olan bir ürün yelpazemiz var. Mümkün mertebe her segmentten ürünler getirmeye gayret ediyoruz. Yine aynı şekilde hem yeniliklerimizi tanıtacağımız hem de mevcut ürünlerimizi görebileceğiniz harika bir fuara hazırlanıyoruz.

ISAF; çözüm firmalarımız ve potansiyel firmalarımız ile görüştüğümüz, pazarı analiz edebildiğimiz araçlarımızdan bir tanesi. Dolayısıyla beklentimiz yine doğru ziyaretçi kitlesi ile verimli bir fuar geçirmek olacaktır.

ISAF; çok önem verdiğimiz, heyecanla hazırlandığımız ve içinde olmaktan onur duyduğumuz çok büyük bir organizasyon. Sektörümüz için başarılı bir oluşum. Ziyaretçi profili, konusuna hakim ve alanında uzman kişilerden oluşuyor bu da fuarın verim ve kalitesini arttırıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

8-11 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Özak’a verimli bir fuar geçirmelerini dileriz.

]]>
Pandemi Dönemi Güvenlik Sektöründeki Gelişmeler https://www.isaffuari.com/pandemi-donemi-guvenlik-sektorundeki-gelismeler/ Wed, 24 Jun 2020 13:20:31 +0000 https://www.isaffuari.com/?p=7136

]]>
Fuarlarımızda alacağımız Covid-19 tedbirleri https://www.isaffuari.com/fuarlarimizda-alacagimiz-covid-19-tedbirleri/ Fri, 19 Jun 2020 07:26:10 +0000 https://www.isaffuari.com/?p=7118
 
Değerli ISAF ve IMEX Fuarı katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz,

Marmara Fuarcılık olarak Covid-19 salgını sonrası yeni normale dönüş kapsamında katılımcı ve ziyaretçilerimizin sağlığı için fuar döneminde bazı düzenlemeler gerçekleştireceğiz.

Bu düzenlemeleri katılımcı ve ziyaretçilerimizin sağlığını korumak amaçlı yapıyoruz. Alacağımız önlemler ile ve hep birlikte tedbirli davranarak her dönemin en güvenli fuarı olan ISAF Fuarı’nda ve teknoloji fuarı IMEX Fuarı’nda huzur ve güvenle iş görüşmelerimizi gerçekleştireceğiz.

Öncelikle bugün her noktada kullanılan önleyici, engelleyici ürünlerin tamamına yakınının ISAF ve IMEX Fuarı kapsamında olacağını ve ayrıca katılımcılarında da mevcut olduğunu hatırlatmak isteriz. Termal kameralar, giriş kontrol sistemleri, ateş ölçerler, maskeler, kıyafetler ve Covid-19’un yayılmasını engelleyici tüm diğer önlem malzemelerinin büyük bir bölümünü kapsayan ISAF ve IMEX Fuarları, katılımcılarının ürün yelpazesi nedeniyle en güvenilir fuarlardır.

Alacağımız tedbirlerin bir kısmı aşağıdaki gibidir: (Tedbirlerimiz bunlarla sınırlı kalmayacak; günün şartlarına, gelecek taleplere göre alınabilecek en üst düzey tedbirlerle şekillenecektir.)

Günün şartlarına uygun olarak alınması gerekli olan tüm tedbirleri alıp, katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin sağlıklarına dikkat ederek fuarımızdan en yüksek verimi almalarını sağlayacağız. Şimdiden iyi ve verimli fuarlar dileriz.

]]>
ISAF FUARI, 2020 KOSGEB DESTEKLERİ KAPSAMINDA! https://www.isaffuari.com/isaf-fuari-2020-kosgeb-destekleri-kapsaminda/ Thu, 27 Feb 2020 08:25:14 +0000 https://www.isaffuari.com/?p=7047 ISAF Fuarı, 2020 fuar takvimde tekrar KOSGEB destekleri kapsamında yer alıyor. ISAF Fuarı katılımcıları bu sene 50 m2’ye kadar destek alabilecekler.

Sektör temsilcilerinin faydalanacağı destekler ile ilgili olarak m2 oranları ise aşağıdaki gibidir.

  • ISAF Security Fuarı toplam 3.015 m2/ firma başına maksimum destek 50 m2
  • ISAF Smart Life Fuarı toplam 516 m2/ firma başına maksimum destek 50 m2
  • ISAF Cyber Security Fuarı toplam 491 m2/ firma başına maksimum destek 50 m2
  • ISAF Fire&Rescue Fuarı toplam 794 m2/ firma başına maksimum destek 50 m2
  • ISAF Safety&Health Fuarı toplam 295 m2/ firma başına maksimum destek 50 m2
]]>
MULTİ MEKANİK VE MÜHENDİSLİK 2. KEZ ISAF FUARI’NDA! https://www.isaffuari.com/multi-mekanik-ve-muhendislik-2-kez-isaf-fuarinda/ Wed, 26 Feb 2020 10:49:23 +0000 https://www.isaffuari.com/?p=7039 BEREKET TEKNIK, 2004 yılında ISISAN (BOSCH TERMOTEKNİK) firmasının yetkili servisliğini yapmak amacıyla bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Soğutma konusunda uzmanlaşmış olup, marka gözetmeksizin tüm soğutma cihazlarının satışını, uygulamasını, uygulama sonrası bakım ve servis hizmetlerini veren bir şirket haline dönüşerek, soğutma alanında taahhüt işleri yapmıştır. Büyümekte olan İnşaat Sektörü ve Kentsel Dönüşüm süreci inşaat firmalarına ‘MEKANİK TESİSAT’ olarak tek bir firma ile muhatap olma eğilimini getirmiştir. Bu gelişmeler sonucunda firma yeni bir atılım yaparak kendisi gibi konusunda uzmanlaşmış ve belirli referanslara sahip ısıtma, havalandırma, yangın, buhar ve sıhhi tesisat alanında faaliyet gösteren firmalarla bir araya gelerek, MULTİ MEKANİK VE MÜHENDİSLİK çatısı altında birleşmiştir.

Bu sene 2. kez ISAF Fuarı’nda yer alacak olan firma, satışını yaptıkları ürünlerin cirosuna ISAF’ın katkı sağlayacağına inanıyor. Gelişime açık bir firma olarak MULTİ MEKANİK VE MÜHENDİSLİK, “Endotermik Yangın Söndürme” alanında tek merci olmayı hedefliyor. ISAF Fuarı’nda firma standını ziyaret edecek olan fuar ziyaretçileri, herhangi bir yangın esnasında otomatik aktive olan ve ilk aşamada müdahale için tasarlanmış, “Endotermik Yangın Söndürme” ürünlerini inceleyebileceklerdir. ISAF Fuarı konusunda da fikirlerini sorduğumuz firma Genel Müdürü Yunus Karaman, “Firmamız için gerekli ve faydalı bir fuardır.” değerlendirmesinde bulunmuştur.

08-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Multi Mekanik ve Mühendislik’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

]]>
LİDER YANGIN İLK KEZ ISAF FUARI’NDA! https://www.isaffuari.com/lider-yangin-ilk-kez-isaf-fuarinda/ Wed, 26 Feb 2020 10:47:55 +0000 https://www.isaffuari.com/?p=7034 1991 yılından sektöre adım atan Lider Yangın kalite, satış sonrası hizmetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı vizyon olarak belirlemiştir. Sektöre yangın söndürme cihazlarıyla başlayan firma, yangın algılama ve otomatik yangın söndürme sistemleri, CCTV kapalı devre kamera sistemleri, iş yeri ve işçi güvenlik sistemleri, projelendirme, danışmanlık ve eğitim gibi hizmetleri de günümüzde bünyesine dahil etmiş durumdadır.

Lider Yangın’ın en büyük hedefi ise toplumun güvenli bir yaşam sürebilmesi için görev edindiği çalışmalarını daha da ileri götürerek devam ettirmektir.

2020 yılı itibari ile ilk kez ISAF Fuarı’nda katılımcı olacak olan Lider Yangın fuara özel çalışmalarına şimdiden başlamış durumda. 8-11 Ekim 2020 tarihinde düzenlenecek olan ISAF Fuarı’na firma olarak güçlü bir giriş yapmayı planlayan Lider Yangın fuar tarihi yaklaştıkça değerli fuar ziyaretçilerini aydınlatmak adına projelerinden haberdar edecek. Sektörel olarak bölgenin en büyük fuar organizasyonu olan ISAF Fuarı ile yeni müşteri potansiyellerine ulaşmayı ve bu potansiyel müşteri ağına ürünlerini tanıtmayı hedefleyen Lider Yangın’ın ISAF Fuarı’na dair beklentileri pozitif yönde. ISAF Fuarı’nda otomatik yangın söndürme sistemleri HFC 227 FK.5.1.12.İnergen, karbondioksitli ve mikro söndürme sistemlerini tanıtacak olan Lider Yangın değerli ziyaretçilerini bekliyor olacak.

8-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Lider Yangın’ın verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

]]>
KÜPÇELİK, SEKTÖRÜN FUARI ISAF’TA! https://www.isaffuari.com/kupcelik-sektorun-fuari-isafta/ Wed, 26 Feb 2020 10:45:11 +0000 https://www.isaffuari.com/?p=7029 Küpçelik, hedeflerine sınır koymadan çelik sektöründeki çalışmalarına hızla devam ediyor. Misyon olarak tecrübeli personelleri eşliğinde, çok değerli müşterileri ile birlikte mutlu ve sağlıklı bir gelecek benimseyen Küpçelik, vizyonunu ise tüm ürün gruplarında uluslararası kalite standartlarında gelişmelere açık, etkili, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, tüketicilerin beklentilerini karşılayacak kalitede üretim sağlamak olarak belirlemiştir.

2020 yılında ISAF Fuarına 2.kez katılacak olan Küpçelik firmasının yetkilileri, ilk sene katıldıklarında gördükleri kalabalık ve sıcak ortam karşısında oldukça etkilendiklerini ifade ettiler. Bunun yanı sıra büyük küçük sektörün tüm firmalarına hitap eden bir fuar oluşu nedeniyle ISAF Fuarı’na olan beğenilerini dile getirdiler.

2020 yılına dair planlarını da sorduğumuz Küpçelik yetkilileri, “Alt sektör olarak kabinet piyasasında çoğalan oyuncular karşısında yıkıcı rekabet oluştuğundan, iç piyasada zararına satışlar görünüyor. Bu etkileri atlatma anlamında ihracat pazarlarını zorlayacağız.” şeklinde cevap verdiler.

Küpçelik standına uğradığınızda kabin ve raf sistemlerini rahatlıkla inceleyebileceksiniz.

8-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Küpçelik’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.

]]>