VİZYOTEK ISAF FUARINDAKİ YERİNİ ALDI

Kurulduğu 1999 yılından itibaren Biyometrik, Kontrol ve Güvenlik Teknolojileri alanında faaliyetlerini yürüten sektörün önde gelen firmalarından Vizyotek, bu sene de sektörün en büyük buluşması olan ISAF’ta bizimle birlikte olacak.
Vizyotek Teknoloji, satışını yaptığı ürünlerin Türkiye ana distribütörüdür. Aynı zamanda kendi sektöründe faaliyet gösteren yazılım, Ar-Ge ve proje yapan şirketlerin yaklaşık %80’nine donanım ve yazılım desteği sunmaktadır. Distribütörlükleri, iş ortaklıkları, ürünleri ve çözüm ortakları ile içinde bulunduğu sektörleri yönlendiren Türkiye’nin sayılı firmalarındandır.

Vizyotek yazılım, bağımsız çalışmakta olup sektöründe yazılım yapan, proje üreten, sistem integratörü olan şirketlere toptan veya proje bazlı ürün, donanım ve yazılım desteği sunmaktadır. Vizyotek, bayii ve proje kanallarına, ürün ve proje satış destekleri vermektedir.

Fuarda kendi ürettikleri son teknoloji yüz tanıma sistemlerini tanıtacak olan Vizyotek’in ürün gamında; parmak izi tanıma, kartlı geçiş sistemleri, RFID kartlar, kart baskı ürünleri, geçiş kontrol turnikeleri, otomatik geçiş sistemleri, CCTV kameralar, video kayıt cihazları bulunuyor. Firma, güvenlik sistemleriyle de ISAF ziyaretçilerini gelişen sektör teknolojisi hakkında bilgilendirmeyi hedefliyor.