ARMA KONTROL SİSTEMLERİ 2021’DE YİNE ISAF’TA

12. kez ISAF Fuarına katılmaya hazırlanan Arma Kontrol Sistemleri Kurucu ve Genel Müdürü Koray Kartal: ISAF’a her yıl başlangıçtan bugüne kadar düzenli olarak katılım sağlıyoruz. Fuara katıldığımız her yıl bize çok büyük katkılar sağlıyor. Bu yıl için de yine beklentilerimizi karşılayacağını umuyoruz. ISAF Fuarında yer almak bizim için onur verici.

ISAF 2021 den beklentimiz Bir önceki fuardan daha verimli geçmesi, yeni tasarlanmış olduğumuz yapay zeka entegreli bariyer sistemleri ve mobil uygulama çözümlerimizin ziyaretçiler tarafından ilgi görmesi ve ziyaretçilerimizin isteklerini çözümlenmesi.

ISAF 2021’de Dünya genelinde yaşanan salgınla mücadele kapsamında önem kazanan çok temassız geçiş sistemleri ve mobil uygulama çözümlerimiz fuarda ön plana çıkartılacak.

Arma Kontrol fuarda sergileyeceği başlıca ürün grupları; Mobil Uygulama Çözümleri, Yapay Zeka Entegreli Bariyer Sistemleri, Akıllı Şehir Çözümleri, Road Blocker Sistemleri, Mantar Bariyer Sistemi, Kollu Bariyer Sistemi, Yer Tuzağı, Otopark Sistemleri olacak.