A&S TÜRKİYE VE ISAF EKİBİ INTERSEC 2015 FUARINDAYDI

a&s Türkiye ve ISAF ekibi, a&s Türkiye’nin de medya partnerleri arasında olduğu INTERSEC 2015 Dubai Fuarı’na 17-19 Ocak 2015 tarihleri arasında yoğun bir katılım gerçekleştirdi.

a&s Türkiye standına yerli ve yabancı yetkililerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda, pek çok ülkeden ve farklı bölgeden temsilciler ile toplantılar yapıldı. Birçok firma ziyaret edildi ve ISAF 2015 ve a&s Türkiye planları hakkında görüşmeler gerçekleştirildi.

Dubai merkezli pek çok firmanın sürekli gelişen pazar payı ve ekonomisi ile Türkiye pazarına sıcak baktığı gözlenen görüşmelerde, Orta Asya merkezli firmaların Türkiye ile ortak projelere imza atmak ve güçlü başlangıçlar yapmak adına Türkiye’deki ilgili fuarlara katılmayı tercih ettikleri gözlemlendi. Bu yüzden 2015 yılında ISAF’ta boy göstermek isteyen Orta Asya merkezli pek çok firma ile görüşmeler yapıldı.

Yeni firmaların ve piyasadaki pek çok tecrübeli firmanın tercih edeceği ISAF 2015, Türkiye’nin yükselen ekonomik değeri ve günden güne büyüyen pazar hacmi ile gücüne güç katacak.

Türkiye pazarlarına yatırım yapacak firmaların yatırımlarını arttırmak ve Türkiye’de ürünlerini son kullanıcıya ulaştırmak adına büyük bir adım atacakları ISAF 2015, pek çok firmanın gündeminde olan bir fuar olacak.