Assa Abloy yeniliklerle dolu bir deneyim için ISAF’ta yerini alıyor! – ISAF

Assa Abloy yeniliklerle dolu bir deneyim için ISAF’ta yerini alıyor!

Assa Abloy, 1994’te İsveçli Assa ve Finlandiyalı Abloy’un birleşmesiyle kuruldu. 30 yıl içinde küresel erişim çözümleri lideri haline geldi. 70’ten fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve 61.000 çalışanı mevcuttur. Gelirleri 12,3 milyar euroyu aşıyor ve 200’den fazla alt markaya sahiptir. Assa Abloy; kapı, donanım ve geçiş kontrolü çözümleri, konaklama sektörü çözümleri, geçiş otomasyonu ve endüstriyel kapı çözümleri olarak üç ana iş bölümü çatısı altında yönetilmektedir.

Yasemin Demircioğlu / Assa Abloy Grup / Bölgesel Pazarlama ve BIM Müdürü

ISAF, uzun yıllardır sektörümüzün profesyonellerini bir araya getiren ve “güvenlik” konusunda akla ilk gelen organizasyon olma özelliği taşıyor.

Ülkemizdeki “güvenlik” alanındaki en geniş katılımlı organizasyon olan ISAF’ta yer almak, Assa Alboy için aslında gecikmiş sayılabilecek bir karardır. Bu organizasyonda, her sektöre ve proje tipine özgü kapsamlı portföyümüzün ilgi çekeceğine ve ziyaretçilerden olumlu geri dönüşler alacağımıza inanıyoruz.

2024 yılı, Assa Alboy Opening Solutions Türkiye için ilk ISAF katılımının gerçekleşeceği yıl olacak. Küresel alt markalarımızla yapılacak olan iş birliğiyle ziyaretçilerin yoğun ilgisini toplayacaktır.

ISAF’ta iş bölümü çatısı altındaki, geçiş güvenliği ve kimliklendirme çözümlerimize dair pek çok alt markamızın ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacağız.

Standımızda, HID’in erişim yönetimi ve kimliklendirme çözümleri, dijital geçiş ekosisteminden elektromekanik kilitleme çözümlerine kadar geniş bir yelpazede sunulacaktır.

9-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta Assa Alboy’un verimli bir fuar geçirmesini dileriz.