ATEK KABLO, 3. KEZ ISAF’DA

1980 yılından beri kablo üreticisi olan, ülkemizin tecrübeli ve köklü sanayi kuruluşlarından olan Atek Kablo ISAF Security Fuarı’na 3. kez katılıyor.

Sektöründeki yenilikleri yakından takip eden Atek Kablo son olarak yenilenen Avrupa ve Yangın Standartlarına uygunluk almış olup (CE&CPR), bu ürünleri ISAF Fuarı’nda sergilemek ve değerli fuar ziyaretçilerine bu kapsam hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Firmanın kendi üretimi olan tüm “Network, CCTV Kamera, Yangın İhbar, Fiber Optik, Interkom, Koaksiyel, Kumanda, Harici ve Dahili Telefon Kabloları ” ve dahası gibi bir çok zayıf akım kablolarının da tanıtımını yapacaktır.

Bunun yanı sıra, Atek Professional markası ile müşterilere sunulan Network ve Fiber Optik sistem ürünleri hakkında fuar ziyaretçilerine bilgiler verilecektir.

Atek Kablo, İthalat ve İhracat Müdürü Mehmet Can AKBABA, ISAF Security Fuarı ile ilgili: ‘’Bizim için ISAF, ülkemiz sınırları içerisinde Yangın ve Güvenlik denildiğinde akla ilk gelen ve en önemli sektör fuarıdır. Yangın ve Güvenlik kapsamı içerisinde bu alanda direkt veya dolaylı yoldan kullanılan tüm ürünleri bir araya toplayan ISAF Fuarı’nın bu yıl 23. Kez hem yurtiçi hem de yurtdışı birçok ilgiliyi bir araya getirerek başarısını arttıracağı düşüncesindeyim.

ISAF Fuarı’ndan beklentimiz; hali hazırda firmamız müşterisi olan kişilerle bir araya gelip, yerli ve yabancı sektör profesyonellerine satışını yapmakta olduğumuz ürün ve teknik destek hizmetlerimizi, fuar ziyaretçilerine tanıtmak ve ürünlerimiz hakkında ilgilileri bilgilendirmek olacaktır.’’