BİLGİ ELEKTRONİK 13. KEZ ISAF’TA

Hem Türkiye hem Orta Doğu güvenlik sektörünün en eski ve etkin şirketlerinden biri olan Bilgi Elektronik, 13. kez ISAF’ta katılımcı oluyor.

Bilgi Elektronik ISAF’ta son teknoloji ile üretmeye başladıkları mobil uygulamalı Teknim Pars Serisi Alarm Sistemleri, yangın alarm pazarında önemli bir yeri olan ve hızla yükselmeye devam eden Teknim Adresli ve Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemleri, Harici Güç Kaynakları ürünlerinin yanı sıra uzun süredir Ar-Ge çalışmalarını sürdürdüğü bir yenilik olan “Teknim Kablosuz Yangın Alarm Sistemi”nin lansmanını da ilk kez yapmayı planlamaktadır.

Bilgi Elektronik Alarm Bölümü Satış Müdürü Vedat POTUR, ISAF Security Fuarı ile ilgili: “Sektörümüzün ilk, Türkiye’nin 661. Ar-Ge Merkezi olarak tasarladığımız tamamen yerli ve milli yenilikleri ISAF Fuarı’nda duyuruyoruz. ISAF bizim açımızdan, yıl boyunca yaptığımız Ar-Ge çalışmalarımızın sonucunda oluşan yeni ürünlerimizin lansmanı için her yıl hedef takvim haline gelmiş durumda. Bu organizasyon sayesinde yerli üretici olarak kendimizi ifade etme fırsatı buluyoruz.”