GÜVENLİK SEKTÖRÜ’NÜN ÖNCÜ İSİMLERİ 4. SECURITY KONFERANSI’NDA BULUŞTU

Geçtiğimiz senelerde beş ana başlık altında İFM 9-10-11. hollerde gerçekleşen Uluslararası ISAF Fuarı, yakalamış olduğu istikrarlı büyüme rakamları sayesinde bu yıl yine aynı alanda sadece SECURITY ana başlığı altında gerçekleşmiştir. Security başlığına, Smart Home ve IT Security başlıklarının da eşlik ettiği fuar, eğitim seminerleri, konferanslar gibi etkinliklerin yanı sıra, çok sayıda şov ve sürpriz hediyeleriyle de heyecan yarattı.

Alanındaki tek konferans olma özelliğiyle her sene güvenlik sektörünü bir araya getirerek sektörün geleneksel tartışma platformu haline gelen Security Konferansı ise bu yıl 18 Ekim 2015 tarihinde 4. kez düzenlenmiştir.
ISAF Security Fuarı ile eş zamanlı olarak organize edilen Security Konferansı’nda, güvenlik sektörünün ve kamu yönetiminin önde gelen isimlerinin yaptıkları konuşmalar, sunumlar ve başlattıkları tartışmalar ile güvenlik sektörünün gelişimine katkı sağlamaları amaçlanmıştır.

Spor ve Ulaşım Güvenliği gibi iki önemli oturum başlığıyla düzenlenen 4. Security Konferansı bu yıl da sektör ilgilileri ve uzmanlarının bir araya gelmesini sağlamıştır.

2016 yılı için bilgi almak isterseniz, lütfen tıklayınız.