ISAF, 2019 YILINDA DA SEKTÖRÜ HAREKETLENDİRECEK. – ISAF

ISAF, 2019 YILINDA DA SEKTÖRÜ HAREKETLENDİRECEK.

Yüzde doksanlık bir oran ile neredeyse tamamına yakını sektör profesyonellerinden oluşan seçkin ziyaretçi profili sayesinde ISAF, 2019 yılını da çok hareketli ve verimli geçirecek.

Güvenlik, Bilgi Güvenliği, Akıllı Binalar, İş Sağlığı Güvenliği ve Yangın sektörlerinin tüm profesyonellerini 17-20 Ekim tarihlerinde aynı çatı altında buluşturmaya hazırlanan ISAF, 2019 yılında daha geniş bir kesime hitap edecek ve daha zengin bir içeriğe sahip olacak.

Tüm sektör ilgilileri yüzbinlerce farklı ürüne sadece dört günde ulaşma ve karşılaştırma yapma imkanı bulurken, katılımcılar da mevcut müşteri ağını genişletecek.

Fuarın doluluk oranında bir önceki yıla oranla %20’lik bir artış gerçekleşmiştir. Bu artış oranının fuarın açıldığı tarihte en az %10 oranında olması beklenmektedir.

Katılımcılarda gerçekleşen bu artış oranının ziyaretçi oranlarına da yansıyacağı beklenmektedir. Birebir görüşmeler, e-mailler ve yazışmalarla davet edilen sektör firmalarından oluşan hedef ziyaretçilerimize yönelik yapılan çalışmalar da gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı ziyaretçi sayısında da artış olacağını bugünden göstermektedir.

Bugüne kadar fuar ile ilgili gerçekleşen gelişmeler, birçok sektörde yaşanan ekonomik durgunluğun ISAF vasıtası ile bu sektörde daha az yaşanacağını göstermektedir.

Tüm sektör temsilcilerine gerçekleşecek ticaretten paylarını almak için, kısıtlı olan mevcut alanlara başvurularını yapmalarını ve ISAF’ta yer almalarını tavsiye ediyoruz.