ISAF bu yıl eşzamanlı düzenlendiği MOBİSAD-IMEX Fuarı ile birlikte çok daha güçlü – ISAF

ISAF bu yıl eşzamanlı düzenlendiği MOBİSAD-IMEX Fuarı ile birlikte çok daha güçlü

Sektörün tamamının eksiksiz takip ettiği ISAF Fuarı her yıl belirli oranda kabuk değiştirmeye devam ediyor.

Ancak 2023 yılında bu kabuk değiştirme çok özel bir şekilde gerçekleşiyor.

ISAF’ı düzenleyen Marmara Fuarcılık ekibine uzun yıllardır Mobil Cihazlar, Bilişim ve yazılım alanında bir fuar düzenlemek üzere gelen talepler sonucunda oluşturulan IMEX Fuarı, 2023 yılında bambaşka bir içeriğe kavuştu.

IMEX Fuarı, 2023 yılından itibaren, MOBİSAD (Mobil İletişim ve Bilgi Teknolojileri İş İnsanları Derneği) ile yapılan iş birliğinin sonucunda MOBİSAD-IMEX adını alan Mobil iletişim ve Bilgi Teknolojileri Fuarı olarak düzenleniyor.

Eşzamanlı düzenlenen MOBİSAD-IMEX Fuarı’nın ISAF Fuarı’na en büyük katkısı, 3 operatörün (Turkcell, Turk Telekom, Vodafone) ve dünya markası cihaz üreticilerinin fuara katılması oldu. ISAF Fuarı’nın 300+ olan stant sayısı 400+ olacak, ürünü sergilenen firma sayısı 1.000+’lerden 1.500+’lere ulaşacaktır.

Fuarın en önemli tarafı olan ziyaretçi sayısındaki değişimin çok daha büyük olacağı yönünde. Fuarın 20.000+ olan ziyaretçi sayısının minimum 30.000+’lere ulaşacağını bekleniyor.

2023 yılı ile birlikte bambaşka bir kimliğe bürünen ISAF Fuarı’nda 2024 yılı itibarı ile stant açacak firmaların yer bulmasının da çok zor olacağını öngörmekteyiz.

Tüm sektörü fuara katılmaya ve ziyaret etmeye davet ediyoruz.