LİMA ENDÜSTRİYEL BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİNİ TANITMAYA HAZIRLANIYOR

Bilgisayar, endüstriyel, bilişim, iletişim ve otomasyon çözümleri üretmek ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere kurulmuş olan Lima Endüstriyel Bilgisayar yeni ürünlerinin lansmanını yapmaya hazırlanıyor.

Lima Endüstriyel Bilgisayar; dünya’da lider konumdaki üreticilerin endüstriyel ve askeri kalitedeki bilgisayar, iletişim ve otomasyon ürünlerinden oluşan çok geniş ürün portföyü sunmaktadır. Advantech, IEI Integration, Fastwell Group, Wilke Technology markalarının distribütörlüğünü üstlenen Lima Endüstriyel Bilgisayar, güvenilir projelere imza atmaktadır.

Pazara sunduğu ürünler arasında, panel PC, endüstriyel PC, network çözümleri, sinyal toplama modülleri, medikal PC ve ağ uygulama yazılımları gibi pek çok alternatif bulundurmaktadır.

Lima Endüstriyel Bilgisayar, sektörde imza attığı projelerin haricinde sunduğu teknik servis hizmetiyle dağıtımı yapılan ürünlerin teknik destek, garanti ve bakım hizmetlerini de yürütmektedir.

Lima Endüstriyel Bilgisayar, sunduğu hizmetler ve ürün çeşitliliği ile ISAF Security Fuarı’nda 10. Hol B-180 numaralı alanda yerini alacak.