Mikafon 9. Kez ISAF’a Katılıyor! – ISAF

Mikafon 9. Kez ISAF’a Katılıyor!

Mikafon Elektronik 1966’da ses ve ışık teknolojileri alanında Recep Polat öncülüğünde Karaköy’de bir dükkân ile faaliyete başlayıp, günümüzde üretici ve ithalatçı kimlikleriyle ve sektörde yarım asırdan fazla tecrübeleriyle, sürekli gelişen teknolojiyi yakalayarak, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını en güncel çözümlere ulaştırmak üzere çalışmaktadır. Ayrıca ses ve ışık teknolojilerinin yanında, acil durum alarm çözümleriyle de sektöre öncülük etmektedir.

Mikafon Elektronik ISAF Fuarı’nın sektörün öncü fuarlarından olduğunun bilincinde olup, kendi ve benzeri firmalar için önemli bir organizasyon olduğunun altını çizmektedir. Fuara katılmalarındaki temel amaç; Sektördeki bilinirliklerini arttırmak ve firmalarının sahip olduğu güçlü özellikleri sunmaktır. Ayrıca müşteri ağılarını ISAF Fuarı’na katılarak genişletme hedeflerinin yanında OEM / ODM kapasitelerini kullanarak başka katılımcılarla etkileşime geçmek vardır.

14-17 Eylül tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek ISAF Fuarı’nda Mikafon Elekronik’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.