NEUTRON, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

Neutron Güvenlik Teknolojileri, Ultra HD ve Akıllı video çözümlerinde ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren, kendi ürün ve yazılımlarını üreten yerli bir firmadır.

Neutron’un ürettiği yeni teknoloji ürünleri arasında; Smarthome & Akıllı Hırsız Alarm Sistemleri, IP (Network) kameralar, IP (Network) kayıt cihazları, IP görüntülü diafon sistemleri, (Analog HD) AHD kamera ve kayıt cihazları, X-Ray cihazları, Araç altı görüntüleme sistemleri ve Plaka tanıma sistemleri yer almaktadır.

ISAF Fuarı’nda akıllı hırsız alarm sistemi, X-Ray Cihazları ve Araç altı görüntüleme sistemlerini ön planda sergileyecek olan Neutron’un ürün grupları arasında her alan ve her sektöre uygun bir çözüm bulunmaktadır.

Bankalar, Emniyet güçleri, Hastaneler, AVM’ler, Askeri alanlar, Plazalar vb. gibi alanlarda kullanılabilen Neutron ürünlerinin en güçlü tarafı stabil çalışmasının yanında şık tasarımlara sahip olması ve kullanıcı dostu olmasıdır. Neutron Güvenlik, Başbakanlık, Hava Limanları, Emniyet Binaları, Askeri Alanlar, Belediyeler, Alışveriş Merkezleri (AVM), Stadyumlar, Üniversiteler, Bankalar, Zincir Projeler gibi önemli ve iddialı referanslara sahiptir.