NICE, ISAF katılımcıları arasına katıldı

Home and Building Automation alanında öncülük yapan uluslararası bir grup olan NICE, 2018 yılında ISAF katılımcıları arasına katıldı.

90’lı yılların başlarında, Oderzo – İtalya  ’da  kurulan ve 2006 yılından bu yana İtalyan Borsasında işlem gören Nice, en yüksek düzeyde kullanım kolaylığı sunmak amacıyla teknoloji ve tasarımı bir araya getirerek bahçe kapıları, garaj kapıları, bariyerler, konut, ofis ve endüstri tipi binaların perde ve panjurları için otomasyon sistemleri, alarm sistemleri ve elektronik kumanda aksamları tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır.

Gölgelendirme sistemleri motorlarında ve kumandalarında lider konumdaki Alman şirketi Elero, tüm Güney Amerika’da bahçe ve garaj kapıları konusunda bir referans noktası olan Brezilya şirketi Peccinin firmalarını da bünyesinde barındıran NICE, alanında dünyanın öncü gruplarındandır.

Nice, ISAF Fuarı’nda Bariyerler, Alarm sistemleri, Geçiş kontrol sistemleri, Ev otomasyonu ve Elektronik kumanda aksamları bu alandaki diğer ürün gruplarını sergileyecektir.