Nokta Elektronik 5. kez ISAF’a katılıyor! – ISAF

Nokta Elektronik 5. kez ISAF’a katılıyor!

Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri, 20 yılı aşkın deneyimiyle sektörde öncü bir konumda bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve üretim kapasitesiyle sektördeki dinamizmi korumaktadır.

Firmanın temel prensibi, uluslararası standartlara uygun kalite, yenilikçiliği benimsemek ve müşterilere en iyi hizmeti sunmaktır. Bu hedefe ulaşmak için ISO, 3P, ETL, CPR ve CE gibi tanınmış belgelendirme kuruluşlarıyla iş birliği yaparak ürünlerin kalitesini ve güvenliğini sağlamaktadır. Ayrıca, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman kadrosuyla projenin her aşamasında müşterilere tam destek sunmaktadır.

Murat Kılıç / Nokta Elektronik / CCTV Departman Müdürü
ISAF Fuarı, sektördeki en başarılı organizasyonlardan biridir. Ziyaretçi geri bildirimleri ve katılımcı şirketlerin ürün ve teknoloji kalitesi, etkinliklerimizi daha da geliştirmek ve katılımcılar ile ziyaretçiler arasındaki deneyimi artırmak için değerli ipuçları sağlar. Bu değerli geri bildirimler doğrultusunda, şirket olarak gerekli tüm önlemleri alarak işimizi daha da ileriye taşıyoruz.

Yeni ve güncel teknolojiye sahip ürünlerimizi sunarak sektörde öne çıkmayı ve yeni müşteriler kazanarak sürdürülebilirliği sağlamayı hedefliyoruz.

ISAF’ta tanıtacağımız ürünler arasında; CCTV, Yangın Algılama Sistemleri, Alarm Sistemleri, Aktif ve Pasif Network Çözümleri bulunmaktadır. Ek olarak, yeni distribütör olduğumuz bir ürün grubunu tanıtacağız.

9-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta Nokta Elektroniğin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.