OKİSAN 25. KEZ ISAF FUARI’NDA

Organize edilmeye başladığı ilk günden bu yana ISAF’a aralıksız her yıl katılan Okisan Güvenlik’in Teknik Müdürü Serkan KARS:

ISAF Güvenlik sektörünün gelişmesinde önemli bir rol oynamaktadır ISAF, Güvenlik işi yapan firmaların kendilerini göstermesi, bünyemize yeni müşteri kazandırmak, doğru hedef kitleye ulaşmak ve ürünlerimizin tanıtımını yapabilmemiz için en verimli geçen organizasyondur.

ISAF 2021’de Covid-19 virüsünden dolayı verilmiş iki yıllık aradan sonra fuara ve firmalara gösterilen ilginin artmasını ve fuara çok yoğun ziyaretçi gelmesini bekliyoruz. ISAF, müşteri portföyü geliştirmemizde ve yeni müşteriler edinmemizde büyük zenginlik sağlamaktadır.

Bu sene markalarımız arasına yeni bir dünya markası daha eklenmiştir ve yeni markamız da fuarda sergileyeceğimiz ürünler arasında yer alacaktır. Yeni markamız ile ilgili özel çalışmalarımız ve Covid-19 ürünleri ile alakalı çalışmalarımız fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacaktır.

ISAF 2021 de sergileyeceğimiz başlıca ürün grupları; Covid-19 Ürünleri, Termal Ürünler, IP ve HDCVI ürünler, Yangın Sistemleri, Akıllı Ev Otomasyon sistemleri olacaktır.