ÖZAK 24. KEZ ISAF FUARI’NDA!

1974 yılında Türkiye’de ilk turnike üreticisi olarak kurulan Özak, bünyesinde road blocker, mantar bariyer, lastik kapanı ve kollu bariyer ürün gruplarının üretimini de yapmaktadır. Aynı zamanda birçok ülkeye ihracat da yapan Özak; müşterilerine güvenlik, trafik düzenleme, kalabalık yönlendirme ve takip amaçlı yaya ve araç geçiş kontrol ürünleri çözümleri de sunmakta.

Özak Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Gülşen TAŞDEMİR “Biz, Arge çalışmalarına verdiğimiz önem sayesinde her yıl tüm fuarlarımıza belli yenilikler ile çıkmayı seven ve bunu benimsemiş bir firmayız. Bu fuarda da yine yeniliklerimiz olacak ve tanıtmaktan memnuniyet duyacağız. ISAF 2020’de üretimimiz olan yaya ve araç geçiş ürünlerimizden ürünleri sergiliyor olacağız. Bütün dünyada milyonlarca kullanıcının tercih ettiği, referans ağı çok geniş olan bir ürün yelpazemiz var. Mümkün mertebe her segmentten ürünler getirmeye gayret ediyoruz. Yine aynı şekilde hem yeniliklerimizi tanıtacağımız hem de mevcut ürünlerimizi görebileceğiniz harika bir fuara hazırlanıyoruz.

ISAF; çözüm firmalarımız ve potansiyel firmalarımız ile görüştüğümüz, pazarı analiz edebildiğimiz araçlarımızdan bir tanesi. Dolayısıyla beklentimiz yine doğru ziyaretçi kitlesi ile verimli bir fuar geçirmek olacaktır.

ISAF; çok önem verdiğimiz, heyecanla hazırlandığımız ve içinde olmaktan onur duyduğumuz çok büyük bir organizasyon. Sektörümüz için başarılı bir oluşum. Ziyaretçi profili, konusuna hakim ve alanında uzman kişilerden oluşuyor bu da fuarın verim ve kalitesini arttırıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

8-11 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Özak’a verimli bir fuar geçirmelerini dileriz.