SANTEKS İLK KEZ ISAF SAFETY&HEATH FUARI’NDA

Santeks – İthalat ve İhracat Yöneticisi Ufuk AYVAT; “2003 yılında kurulan Santex olarak çoğunlukla yurtdışı fuarlara katılıyoruz. Her geçen sene katılımcı ve ziyaretçi sayısının arttığını net şekilde gözlemlediğimiz ISAF Safety&Health Fuarına ilk defa katılıyoruz. ISAF’ın, çok farklı sektörlerde yer alan hizmet ve ürün sağlayıcılar arasındaki paydaşları bir araya getiren çok önemli fuar olduğuna inanıyoruz. Bundan sonra, ISAF Fuarına her yıl düzenli olarak katılmayı planlıyoruz.

ISAF 2021’de, marka ve ürünlerimizi daha büyük kitlelere ulaştırabilmeyi amaçlıyoruz. Yeni bir müşteri portföyü kazanıp yurtdışı pazar araştırması yapmayı hedefliyoruz.

Standımızda, yeni ürünümüz olan ve iş güvenliği alanında kullanılan eldivenlerin üretimini sağlayan “Eldiven Makinemizi”  tanıtacağız ve fuar esnasında numune eldiven üretimi yapacağız.

ISAF 2021’de, “Eldiven Makinemizi”,  tırmanma halatı, iş güvenliği halatı vb ürünlerin üretimde kullanılan “Tres Makine Grubumuzu” , lastik, şerit, kordon üretimin kullanılan “Dar Dokuma Makine Grubunu” tanıtacağız.”