SMART BUILDINGS KONFERANSI: YAPI ELEKTRONİĞİ SEKTÖRÜNÜN TEK TARTIŞMA PLATFORMU – ISAF

SMART BUILDINGS KONFERANSI: YAPI ELEKTRONİĞİ SEKTÖRÜNÜN TEK TARTIŞMA PLATFORMU

Yapı elektroniği ve akıllı bina otomasyon sistemlerinin tamamının yer aldığı 4. ISAF Smart Home Fuarı kapsamında düzenlenen Smart Buildings Konferansı 2015 yılında ilk kez sektörle buluştu. Platin sponsorluğunu EEC Systems firmasının üstlendiği Smart Buildings Konferansı 19 Eylül 2015 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi, Kapadokya Salonu’nda gerçekleşmiştir.

Uluslararası Tesis Teknik Müdürleri Derneği – UTTMD işbirliği ile düzenlenen, Akıllı Bina ve Tesis Yönetimi konularını içeren Smart Buildings Konferansı’nın programında ise akıllı binalarda enerji yönetimi, otomasyon sistemleri ve uygulamaları ve enerji verimliliği teşviki gibi konular işlendi.

Ana tartışma başlığının ‘Tesis Yönetimi’ olduğu konferansın konuşmacıları ise; UTTMD’nin seçkin üyeleri olan AVM, otel, hastane ve her türlü tesis müdürlerinden oluşturulmuştur. Alanlarında uzman isimlerin söz aldığı bu konferansla birlikte; akıllı binalar ve yapı elektroniği sektörü ilk kez bir etkinlik platformunda bir araya gelme fırsatını yakalamış oldu