TBH, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

TBH Teknik Bakım ve Yönetim Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş, 20 yılı aşkın süredir sektöründe lider firmalarına teknik çözüm ve satış danışmanlığı yapmış deneyimli mühendislerin önderliğinde; Türkiye’de elektronik güvenlik sistemi, otomasyon ve entegrasyon ihtiyaçlarını karşılamak, altyapı çözümü ve ürün tedariği sunmak amacıyla kurulmuştur.

Teknik ekibi, yurtiçi ve yurtdışında CCTV, kartlı geçiş, yangın ihbar ve bina otomasyon sistemleri kurulumları ve entegrasyonları ile ilgili eğitimler almış olan TBH, Türkiye’de bugüne kadar yüzlerce kuruluşun projelerinde uygulamıştır. Uygulama yapılan projelerin arasında havaalanları, bankalar, hastaneler, alışveriş merkezleri, kamu kuruluşları gibi büyük oluşumların altyapı ve güvenlik sistemleri bulunmaktadır.

TBH’ın ürünleri arasında Kapalı Devre Televizyon Sistemi (CCTV), Yangın İhbar Sistemleri (Konvansiyonel, Analog  Adresli), Seslendirme ve Anons Sistemleri, Kartlı Geçiş ve Kontrol Sistemleri (CACS), IP Sistemler (Bilgisayar Network, IP Telefon, SMA ve IP TV), Otomasyon (HVAC ve Aydınlatma KNX), Kişi sayım sistemleri, Araç Yönlendirme Sistemleri, Gazlı Söndürme Sistemleri, Yangın ve Duman Perdesi yer almaktadır.

TBH, 2018 yılında katıldığı ISAF’ta distribütörü olduğu  Olympia Electronics markasının yangın algılama ve acil çıkış-yönlendirme sistemlerini, yine Exclusive Distribütörü olduğu Neco marka yangın ve duman perdelerinin tanıtımını ve Oncam marka 12MP kameranın da tanıtımını yapacaktır.