TP-LINK İLK KEZ ISAF FUARI’NDA

TP-Link Ülke Müdür Yardımcısı ALİ DİNÇER: Fuarların, özellikle belli alanda uzmanlaşmış fuarların önemine inanıyoruz. Bu nedenle güvenlik konusunda uzmanlaşmış ISAF, hem kurumlar hem de ülkemiz için çok değerli bir etkinlik. Alanında uzman kuruluşların çözümlerini tanıtmaları, alıcılarla ve onların gereksinimleri, yorumlarını ilk ağızdan alabilmeleri fuarlarla mümkün oluyor. Bu yıl ISAF’ta olmaktan son derece memnunuz.

TP-Link, bireysel çözümleri ile daha çok tanınıyor. Ama bizim kurumsal çözümlerimiz de var ve son yıllarda kurumsal ağ ve güvenlik çözümlerinde atılım yapıyoruz. Bu nedenle hem kurumsal ağ çözümlerimizi hem de yeni alt markamız olan VIGI güvenlik sistemlerini tanıtmak için ISAF iyi bir olanak olacak. Bu yılki ana hedefimiz bu; kurumsalda da olduğumuzu katılımcılara göstermek.

ISAF 2021’ de, en özel çalışmamız yeni markamız olan VIGI’yi ve ürünlerini tanıtmak. TP-Link olarak VIGI markasıyla kurumsal güvenlik çözümleri alanına giriş yaptık. Bu ürünleri Türkiye’ye de getirmeye başladık. ISAF, VIGI markasını Türkiye’de sergileyeceğimiz ilk fuar olacak. VIGI’nin yanı sıra kurumsal ağ çözümlerinde iddialı olduğumuz ve son yıllarda yüzlerce proje gerçekleştirdiğimiz OMADA ailesi ve switch’lerimizi de standımızda tanıtacağız.

TP-Link, dünyanın en büyük ağ ürünleri üreticisi. Bunun yanı sıra akıllı ev ve kurumsal güvenlik çözümleri de üretiyoruz. ISAF’ta VIGI kurumsal güvenlik çözümleri (kameralar ve kayıt cihazları) ile kurumsal ağ ürünlerimizi tanıtacağız.”