VIDEOFON YENİDEN ISAF’TA

Ana faaliyet alanları CCTV, Hırsız ve Yangın İhbar, Bina Otomasyon, Geçiş Kontrol, Çevre Güvenlik ve Video Intercom Sistemleri olan VİDEOFON, ISAF 2017’de yerini aldı.
CCTV Kamera ve Kayıt Sistemleri alanında tüm dünyada teknoloji hızla gelişmekte, bu ürünler güvenlik amaçlı kullanımın yanı sıra çok değişik amaçlarla değişik projelerde kullanılmaktadır. Videofon Arge departmanı bu teknolojik gelişmeleri uluslararası sektörel basın ve yayın organlarını, fuarları, etkinlikleri takip ederek izlemekte ve bayiilerinin projelerinde yer almasını sağlamaktadır. Teknoloji üretmek ve geliştirmek için çok ciddi yatırımlar yapan üreticilerin ve markaların temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmakta olan Videofon, bu firmaların teknolojik gelişimlerini seminerler düzenleyerek tanıtmaktadır.

CCTV alanındaki ürün gurupları farklı kullanım amaçları ile çok çeşitli ve değişik projelerde yer aldığından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Videofon her türlü proje ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere analog ve IP tabanlı CCTV sistemlerde JVC, Avtech IVS, Decode, CpCam, KPSec gibi birçok dünya markası ve üreticisinin temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır.

 

VİDEOFON’u 14-17 Eylül’de IFM 10. Holde ziyaret edebilirsiniz.