WOC Yazılım 7. kez ISAF’ta yer alıyor! – ISAF

WOC Yazılım 7. kez ISAF’ta yer alıyor!

2009 yılından itibaren ERP, CRM ve bulut hizmetleri sağlayıcısı olan WOC yazılım sadece Türkiye’de değil Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de faliyetler göstermeye ve büyümeye devam ediyor.

WOC Yazılım her koşulda müşterilerine, yenilikçi ürünler sunmayı, kesintisiz hizmet sağlamayı ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamayı prensip edinmiş, yeni nesil teknoloji ile sürdürelebilir başarı hedefleyen bir yazılım markasına dönüşmüştür.

WOC YAZILIM Genel Müdürü/Burak Selçun:
ISAF sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek, sektördeki profesyoneller ile buluşmak ve iş bağlantıları kurmak için iyi bir platform sunmaktadır.

ISAF 2024 Fuar’ında hedeflerimiz arasında ERP yazılımı ihtiyacı bulunan firmalar ile bir araya gelmek, sektörde ki en son teknoloji ve çözümleri keşfetmek,sektör liderleriyle bilgi paylaşımında bulunmak, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak iş stratejilerini geliştirmek.

WOC Yazılım, ISAF 2024 Fuarı’nda sektörden bağımsız olarak geliştirdiği %100 bulut tabanlı yerli ve milli ürünü olan WOC ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) yazılım çözümünü tanıtacak. Özellikle ISAF Fuarı’ndaki katılımcı firmaların gündemine uygun olarak “Teknik Servis” modülünü tanıtarak, iş akış süreçlerinde onlara yardımcı olmayı planlamaktadır.

9-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta WOC Yazılım’a verimli bir fuar geçirmesini dileriz.