YENİ DÖNEMİN VE GELECEĞİN EN ÖNEMLİ ÜRÜNLERİ ISAF VE IMEX FUARI’NDA SERGİLENİYOR – ISAF

YENİ DÖNEMİN VE GELECEĞİN EN ÖNEMLİ ÜRÜNLERİ ISAF VE IMEX FUARI’NDA SERGİLENİYOR

Dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 döneminde bazı sektörlerin önemi daha net anlaşıldı ve oldukça ön plana çıktı. Sağlık, gıda, hijyen, lojistik gibi ön plana çıkan sektörler ile birlikte bu dönemin en önemli sektörleri Güvenlik, Siber Güvenlik, Bilişim ve Teknoloji alanları oldu.

Kapalı alanlarda kalmamızı zorunlu kılan bu dönemde hemen hemen her işimizi ve işlemimizi bilişim sistemleri üzerinden çözmek zorunda kaldık, teknolojiyi hayatımızda daha yoğun kullandık. Kullandığımız bu sistemlerin güvenliği ile birlikte Siber Güvenlik çok ön plana çıktı. Yine hemen hemen her binanın girişinde Termal kameralar ile ateş ölçüldü, bu dönemde güvenliğimizi sağlayan sistemler kesintisiz hizmetimizde oldu ve bu sistemleri kontrol eden teknik ve güvenlik personeli aktif görevlerine devam etti.

14-17 Ekim 2021 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 25. kez gerçekleşecek ISAF Fuarı ile yurtiçinde ilk kez düzenlenen IMEX Fuarı, işte tam da bu konuları kapsayan ülkemizin tek etkinliği olarak çok daha önem kazanıyor. ISAF ve IMEX Fuarı’nda sergilenecek ürünlerin tamamı, hayatımızda her gün daha fazla yer alan ürünler iken Covid-19 ile birlikte çok aşırı bir hızla eksiksiz hepimizin hayatında vazgeçilmez ürünler haline geldi.

Geçmişte mal ve can güvenliğimiz ile ilgili olan ürünler artık çok daha fazla can ve sağlık güvenliğimiz için kullandığımız ürünler oldu.

Yaşamımız ve sağlığımız için mutlaka kullandığımız ve hayatımızın en vazgeçilmez ürünlerinin tamamı her çeşidi ile 14-17 Ekim 2021’de ISAF ve IMEX Fuarı’nda sektörün en önemli firmaları tarafından sergilenecek.