%100 YERLİ VE MİLLİ MICAE ISAF FUARI’NDA – ISAF

%100 YERLİ VE MİLLİ MICAE ISAF FUARI’NDA

“ISAF güvenlik fuarı, Türkiye güvenlik sektöründe 20 yıldır yön vererek büyük başarılara imza atmıştır. Sektördeki tüm, üretici, distribütör, sistem entegratörü, montaj firmaları ve son kullanıcıları buluşturmakta, dünyada ve ülkemizdeki en güncel teknolojilerin sektör temsilcilerinin canlı olarak inceleyebilmesine imkan sağlamaktadır.

ISAF 2021 den beklentilerimiz; firma olarak 2 yıldır geliştirdiğimiz son teknoloji ürünlerin tüm sektör temsilcilerinin beğenisine sunup, daha fazla ne şekilde geliştirme yapabileceğimizi görmek olacaktır.

ISAF 2021’de, dünyada bile çok yeni bir teknoloji olan bulut tabanlı çok fonksiyonlu güvenlik kayıt ve yönetim sistemini tanıtacağız. Bu sistem tamamen şirketimiz bünyesindeki Türk mühendisler tarafından tasarlanıp yapılmıştır. Sistemin içeriği ise; özellikle çoklu noktalarda güvenlik sistemi kullanan kurum ve kuruluşların tüm cihazlarını tek bir noktadan sofistike bir şekilde yönetebilmeleri, tüm cihazların anlık sağlık durumlarının kontrolü, istedikleri kameralarının kayıtlarını buluta kayıt ya da yedeklemesinin yapılabilmesidir. Kullandığımız AI teknolojileri ile müşterilerin mevcut kameraları kullanılarak, insan tespiti, insan sayma, yaş ve cinsiyet belirleme, araç tanıma, istenilen objelerin tanımlanabilmesi, anormallik tespiti, benzerliğe göre arama yapma, objelere göre arama yapabilme vs gibi birçok özel çözümleri sunmaktayız.”