BOYUT GÜVENLİK GELENEĞİ BOZMADI – ISAF

BOYUT GÜVENLİK GELENEĞİ BOZMADI

Uzun yıllardır aralıksız olarak ISAF Fuarı’nda yer alan BOYUT Güvenlik ISAF 2021’de de bu geleneği bozmadı.

Boyut Güvenlik Genel Müdürü Okan DANYILDIZ; “ISAF Yurt İçinde Güvenlik alanında etkinliğini kanıtlamış, alternatifi olmayan tek organizasyon. Güvenlik sektörüne yön veren  ve bu sektörde faaliyet gösteren tüm firmaların buluşma noktası olan ISAF, sektör firmalarının teknolojik gelişmeleri, yeni ürün ve yazılımları inceleme, değerlendirme imkanları bulduğu, katma değeri yüksek bir organizasyon.

Biz, ISAF 2021’i heyecanla bekliyoruz. Tüm Dünya gibi, bizler de 2020 senesi ve 2021’in büyük bir bölümünü Covid-19 Pandemisi nedeniyle mesafeli ve izole çalışarak geçirmek zorunda kaldık. Bu nedenle bir araya gelemediğimiz, ziyaret edemediğimiz birçok müşterimiz oldu. Bu nedenle ISAF 2021 Bayilerimiz, Entegratörlerimiz ve Müşterilerimizle bir araya gelebileceğimiz, bir anlamda hasret giderebileceğimiz, portföyümüze yeni müşteriler katabilmek adına sunumlar yapabileceğimiz bir organizasyon olacak. Ayrıca 2020 senesinde tüm sertifikalarımızı tamamlayarak “Yerli XRay Üreticisi” belgesi almış ancak Covid-19 Pandemisi nedeniyle bunu istediğimiz şekilde Lanse edip, müşterilerimize istediğimiz şekilde tanıtım yapamamıştık. ISAF 2021’de buna imkan bulacağımız için de ayrıca çok heyecanlıyız.

Boyut Detection markası ile üretimine başladığımız Xray Cihazları ile ilgili ilk lansmanı ISAF 2021’de yaparak, “Yerli XRay Üreticisi” olmamızın heyecanını ve gücünü müşterilerimizle paylaşacağız. Ayrıca; Güvenlik Sistemlerinde ana tedarikçi olma amacıyla çıktığımız yolda Geçiş Kontrol Sistemleri, Interkom Sistemleri ve Alarm Sistemlerinde Hikvision Distribütörü, CCTV Ürün grubunda UNV Distribütörü olarak çalışıyoruz. Covid-19 Pandemisi nedeniyle de son 2 senedir Termal Ateş Ölçerler ve HES Kodu Sorgu Sistemleri ile ilgili çözümlerimizle de hizmete devam ediyoruz. Bu sene ISAF’ ta  Distribütörlüğünü yaptığımız markalar ile ilgili bazı kampanya çalışmalarımız da olacak.

ISAF 2021’de stadımızda, Xray Cihazı, Metal Kapı Dedektörü, Hikvision Geçiş Kontrol Ürünleri, Hikvision Video İnterkom Ürünleri, Hikvision Hırsız Alarm Ürünleri, UNV Kameralar ve Kayıt Cihazları, Kamera Sistemleri için yan ürünler (Kabinet, Buat, Kablo, Direk vs.) yer alacak.”