MAVİLİ ELEKTRONİK A.Ş 12. KEZ ISAF’TA – ISAF

MAVİLİ ELEKTRONİK A.Ş 12. KEZ ISAF’TA

Mavili Elektronik A.Ş Satış ve Pazarlama Direktörü Gürkan Erdem; “ISAF, Uluslararası güvenlik sistemleri ile ilgili sektör liderlerini bir araya getiren başarılı bir organizasyon. ISAF 2021’in markamız ve geliştirdiğimiz yeni ürün ve yazılımlarımızı tanıttığımız, paydaşlarımızla etkileşimimizi arttıran bir fuar olacağını umuyoruz. Yurtdışından gelen ziyaretçi katılımının artışı ve katılımcı markaların tanıtımının daha çok yapılması ile yüksek verim alınabileceğini düşünüyoruz.

Biz, katılımda bulunduğumuz her fuara titizlikle hazırlanıyoruz. ISAF 2021’de ürün ve hizmetlerimizin yanı sıra bu kez sistemlerimizi akıllı bina teknolojilerine nasıl entegre ettiğimizi, bu alanda geliştirdiğimiz yazılımımızı ve Hikvision, Pelco, Milestone, Hanwha Techwin, Network Optix, Qognify, Aselsan gibi güçlü çözüm ortaklıklarımızı aktaracağız.

ISAF’ta bu yıl;  Akıllı Adresli Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri, Konvansiyonel Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri, Konvansiyonel Yangın Söndürme Sistemleri, Denizci Tipi Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri, Konvansiyonel Gaz Alarm Sistemleri, Gaz Alarm Santrali 4 Kanallı, Işın (Beam) Tipi Duman Dedektörleri, Doğrusal Kablo Tipi Sıcaklık Dedektörü, Alev Sızdırmaz (Exproof) Kızılötesi (IR) Alev Dedektörü, Exproof Endüstriyel Tip Gaz Algılama Sistemleri, Grafiksel İzleme ve Yönetim Yazılımı ve Akılı Bina Teknolojilerine Entegrasyon ürünlerimizi sergileyeceğiz.”