2. SMART BUILDINGS KONFERANSI – ISAF

2. SMART BUILDINGS KONFERANSI

Son yıllarda inşa edilen binaların tamamında kullanılan yapı elektroniği ürünleri ve otomasyon sistemleri günlük yaşamımızın vazgeçilmez ürünleri haline geldi. Geçmişte lüks olarak tanımlanan bu ürünler günümüzde artık her kesim tarafından kullanılan gereksinimler haline geldi.
Bu gereksinimden yola çıkarak düzenleyeceğimiz “2.Smart Buildings Konferansı”2017 yılında gerçekleştireceğiz.

2017 yılında birçok sektör ilgilisini çekeceğini düşündüğümüz 2. Smart Buildings Konferansı’nın konu başlıkları ise;

  • Tesislerde Akıllı Çözümler
  • Konutlarda ve Yaşam Alanlarında Akıllı Çözümler
  • IoT (Nesnelerin İletişimi)’un Akıllı Çözümlere Etkisi
  • Tesis Yönetimi

konularından oluşmaktadır.

Sektörü bir araya getiren ürün-hizmet sağlayıcıları ile kullanıcılarının, sektörün çok hızlı değişim göstermesine rağmen yeteri kadar bir araya gelmediklerini gözlemledik. Bu nedenle Smart Buildings Konferansı’na 2015 yılında olduğu gibi 2017 yılında da büyük bir ilginin olmasını bekliyor, alanında en değerli konuşmacıların yine bu etkinlikte yer almasını planlamaktayız.

İçeriğinde Tesislerde Kullanılan Akıllı Çözümler konusunda bilgilendirme oturumlarının, panellerin yer alacağı konferansımızda, sektöre girmek isteyen profesyoneller kolay bir şekilde, çok değerli bir bilgiye ulaşma imkânını elde edeceklerdir. Özellikle eğitim amaçlı toplantılarda, ürünlerin özellikleri ve uygulama detaylarının yanında, dünyadaki güncel uygulamalar ile ilgili mevcut durumun ele alınacak olması, sektöre eğitimli yeni profesyonellerin kazandırılmasında da önemli bir ilk adım olacaktır.

Konferansın asıl amacı, sektör firmalarını, sektör çalışanlarını, sektör ilgililerini, ürün kullanıcılarını, kamu kurum ve kuruluşlarını, ilgili akademisyenleri ve ilgili bölümlerde eğitim gören öğrencileri; özetle Tesis Yönetimi ile ilgili tüm kesimleri bir araya getirmektir. Sektörün tek ortak etkinliği vesilesi bir araya gelen tüm kesimlerin, fikir ve önerilerini paylaştıkları bir platform oluşturmayı amaçlamaktayız.

Hedef: Konferansın ana hedefi, sektördeki ürün, hizmet ve çözümleri ile ilgili:

  • Sorunları paylaşmak ve çözümler üretmek
  • Sektörün pozitif yönde gelişmesi yönünde adımlar atmak
  • Sektördeki kalite bilincinin yükselmesini sağlamaktır.

Sektörün gelişimine yardımcı olmak ve deneyimlerinizi paylaşabilmeniz için 2.Smart Buildings Konferansı’na sizleri de davet ediyoruz.