SEKTÖRLERİN GÖZÜ KULAĞI BU KONFERANSTA OLACAK – ISAF

SEKTÖRLERİN GÖZÜ KULAĞI BU KONFERANSTA OLACAK

Güvenlik sektörünü bir araya getiren tek geleneksel konferans olan Security Konferansı, 2017 yılında 5. kez gerçekleşecektir.

Güvenlik alanında tüm kesimleri bir araya getiren tek etkinlik olan ISAF ile eşzamanlı düzenlediğimiz Security Konferansı, geçmiş 4 yıl boyunca yoğun ilgi ile karşılanmıştır. Sektördeki öneminin artması neticesinde 2017 yılı için çalışmalarına erken başlanılan Security Konferansı başlıkları en yakın zamanda kesinleştirilecektir.

SEKTÖRLERİN GÖZÜ KULAĞI BU KONFERANSTA OLACAK!
Security Konferansı, sektör ile ilgili tüm kesimleri, sektör firmalarını, kamu kurum ve kuruluşlarını, sektör temsilcilerini, akademisyenleri, sivil toplum kuruluşlarını ve ilgili profesyonelleri bir araya getirerek, bilgi birikimlerinin ve deneyimlerin paylaşıldığı bir platform oluşturmaktadır.

Güvenlik alanında, ülkemizin önde gelen isimleri ve ilgili kamu kurumlarının karar verici mevkideki yetkilileri, sektörün güncel ve önemli konularına dikkat çekerek, bu konularla ilgili sunumlar gerçekleştirmektedir. İlgili kesimler, konferansımız kapsamında bir araya gelerek, bilgi alışverişinde bulunmaktadır.

PANELLER
Güvenlik ile ilgili farklı alanlarda tartışılan birçok konu, konferansımız kapsamında düzenlenen, sektörün önemli isimlerinin katıldığı panellerde tartışılmıştır. 2017 yılında yine alanında en söz sahibi isimlerin yer aldığı güvenlik panellerinde keyifli ve bilgilendirici sohbetler olacaktır.

KAPSAM
Security Konferansı güvenlik ile ilgili tüm alanlardaki gelişmeleri ve mevcut durum değerlendirmesini kapsamaktadır. Sektörlerin deneyimleri, sorunları, bu sorunlar karşısındaki çözüm önerileri hakkında bilgi alışverişleri konferansta paylaşılmaktadır.

AMAÇ
Konferansın esas amacı, sektör firmalarını, sektör çalışanlarını, sektör ilgililerini, Güvenlik ürünleri kullanıcılarını, Kamu Kurum ve Kuruluşlarını, Sivil Toplum Kuruluşlarını, ilgili Akademisyenleri, ilgili bölümlerde eğitim gören öğrencileri; özetle, Güvenlik ile ilgili tüm kesimleri bir araya getirmektir. Sektörün tek ortak etkinliği vesilesi bir araya gelen tüm kesimlerin, fikir ve önerilerini paylaştıkları bir platform oluşturmayı amaçlamaktayız.

HEDEF: Konferansın ana hedefi, güvenlik ürün, hizmet, çözümleri ile ilgili:

  • Sorunları paylaşmak ve çözümler üretmek
  • Sektörün pozitif yönde gelişmesi yönünde adımlar atmak
  • Sektördeki kalite bilincinin yükselmesini sağlamaktır.

Sektörün dikkatle takip etmesi gereken bu etkinlikte mutlaka yerinizi alın!