ALTE ELEKTRONİK ISAF’TA YERİNİ ALDI

1996 yılında İstanbul’da güvenlik sistemleri konusunda faaliyet göstermek üzere kurulan Alte Elekronik, ISAF’ta yeni ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en önemli güvenlik projelerine imzasını atan Alte Elektronik, tüm Türkiye geneline ulaştığı yaygın faaliyetleri ve uzman bayi ağı ile güvenlik ihtiyacı olan tüm müşterilerine yıllardır en kaliteli ürünleri sunmakta ve en üst düzeyde hizmet vermektedir.

2006 yılından beri “United Security” markasının güvenlik ürünlerinin ithalatını yapmakta olan Alte Elektronik, bunun yanında 2009 yılında bünyesine “CORBEC” ve 2012 yılında da “myLink” markalarını ilave ederek yoluna devam etmektedir.

Ürünleri arasında analog kameralar, DVR kayıt cihazları IP kameralar, lensler ve alarmlar gibi pek çok alternatif bulunduran Alte Elektronik, sektördeki önemli projelerde kullandığı ürünler ile adından söz ettirmektedir.

Dünyada güvenlik konusundaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerine ve bayilerine en etkin hizmeti vermeyi ilke edinen Alte Elektronik, yeni ürünlerini ISAF’ta sektörle buluşturacak.