ERGOSİS GÜVENLİK ISAF’TA YERİNİ ALIYOR

2000 yılından beri Türkiye’deki faaliyetlerine devam eden Ergosis Güvenlik, yeni ürünlerini ISAF’ta tanıtmaya hazırlanıyor.

İlk olarak 1999 yılında Ergosis USA adı ile Amerika’da faaliyete geçen firma, göz tanıma teknolojisinin yaratıcısı ve evrensel patent sahibi olarak Iridian Teknologies’in Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. Biyometri konusunda altyapı ve bilgi birikimi istenilen düzeye ulaşmaya başlayan ülkemizde Ergosis Güvenlik, Türkiye pazarında bu konuda dünyanın en gelişmiş ülkelerinde verilen düzeyde hizmet vermeyi amaç olarak görmektedir.

Sektörde başarılı projelere imza atmasının sonucu olarak her geçen gün büyüyen Ergosis Güvenlik ürün yelpazesinde; biyometrik sistemler, kartlı geçiş sistemleri, kamera sistemleri ve entegre yazılımlar gibi pek çok alternatif bulundurmaktadır. Son yıllarda girdiği projelerdeki sistem entegratörü açığından dolayı müşterilerin yatırımlarının karşılığını tam alamadıklarını gören Ergosis, bu açığı kapatmak için de gayret göstermekte ve projelerinde “entegratör” görevini de üstlenmektedir.

Her geçen gün mükemmelliğe bir adım daha yaklaşmak için kaynaklarını sonuna kadar kullanan Ergosis, ISAF Security Fuarı’nda en yeni ürünlerini sektörle buluşturacak.