ANT EXPO, YURTDIŞI ZİYARETÇİ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

ISAF 17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’nde 19.kez ziyaretçisi ve katılımcısıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Uluslararası ziyaretçi organizasyonu ve yurtdışı pazarlama çalışmalarında yıllardır birlikte çalışan Marmara Fuarcılık ve Ant Expo 2015 için çalışmalarına hız verdi. Uluslararası ziyaretçiler için acentelerine fuarları tanıtmaya başlayan Ant Expo; Sudan, Fas, Dubai, Bulgaristan, Cezayir, Irak, İran acenteleri ile Mart ayında Türkiye’de buluştu. Acentelerine ISAF’ı tanıtan Ant Expo, fuar ile ilgili tüm broşür ve davetiyeleri de acentelerin kendi ülkelerinde dağıtılmak üzere teslim etti.

ISAF için bu yıl özellikle Ortadoğu ziyaretçisine yönelen Ant Expo, bunun yanında Balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve Afrika ziyaretçisinin de fuarda olması için çalışmalarını yürütüyor.

Ortadoğu’da; Ürdün, İsrail, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri’ni, Balkanlarda; Romanya, Macaristan, Bulgaristan, Yunanistan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Slovenya, Makedonya, Sırbistan, Karadağ ve Kosova’yı, Türki Cumhuriyetler’de; Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan’ı, Afrika’da ise Tunus ve Cubuli’yi hedef ülkeler olarak belirleyen ISAF, geçmiş yıllardan daha fazla sayıda uluslararası alım heyetini fuara getirmeyi planlıyor.