Arma Kontrol 22. kez ISAF’ta yerini alıyor! – ISAF

Arma Kontrol 22. kez ISAF’ta yerini alıyor!

Arma Kontrol, 2006 yılında kurulmuş bir Türk firması olarak Güvenlik Bariyer Sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Mühendisleri tarafından geliştirilerek tasarım ve AR-GE faaliyetleri sonucunda üretilen ürünleri, uluslararası çarpışma testlerinden başarıyla geçen Arma Kontrol’ün amacı, bir Türk firmasının adını tüm dünyada duyurmaktır.

Koray Kartal / Arma Kontrol / Genel Müdür:
ISAF’a her yıl düzenli olarak katılıyoruz ve her katılımın bize büyük katkıları oluyor. Etkinlikte yer almamız bizim için onur verici.

ISAF Fuarı’nda  bu sene yeni tasarladığımız ürünlerimizin ziyaretçiler tarafından ilgi görmesini ve ziyaretçilerimizin isteklerini çözümlemeyi umuyoruz.

ISAF 2024 Fuarı’nda Tasarım Bariyerler, Yapay Zeka Entegreli Mobil Uygulama Çözümleri, Yapay Zeka Entegreli Bariyer Sistemleri, İnsansız Ödeme Sistemleri, Çarpışma Testli Bariyerler, Akıllı Şehir Çözümleri, Road Blocker Sistemi, Mantar Bariyer Sistemi, Kollu Bariyer Sistemi, Yer Tuzağı, Otopark Sistemleri ürünlerinin tanıtımını gerçekleştireceğiz.

10-13 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta Arma Kontrol’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.