Bilgi’nin Güvenliği Alanında Türkiye’nin Tek Fuarı ve Konferansı!

01-04 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan ISAF IT Security Fuarı ve Konferansı, Bilgi ve Ağ Güvenliği ile ilgili Türkiye’deki tek fuar olma özelliğiyle 4.kez sektörü biraraya getirmeye hazırlanıyor.

Siber saldırıların ve bilgi hırsızlığının önüne geçmek için kullanılan her türlü ürün, sistem, uygulama, yazılım ve tüm diğer ürünleri bir araya getirmeyi hedefleyen IT Security Fuarı’nın en önemli özelliği, bu konularda düzenlenen eş zamanlı etkinlik olan IT Security Konferansı olmuştur. .

Bu yıl da düzenlenecek olan IT Security Konferansı diğer yıllardan farklı olarak katılım alanı içinde düzenlenecektir. Fuar alanı içinde yer alan etkinlik alanına ilginin sürekli olması etkinliği daha dinamik hale getirecektir. Fuarın canlı yaşandığı alanda gerek katılımcılar gerek ziyaretçiler, alanı terk etmeden etkinliği takip edebileceklerdir.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi, alanındaki en iyi konuşmacıların yer alacağı IT Security Konferansı’nın bu yıl çok daha büyük ilgiyle karşılaşması ve yüksek oranda katılım ile sonuçlanması bekleniyor.

Zengin içerik ve değerli konuşmacılarla değer kazanan fuar ve konferansımız hakkında bilgi almak için www.itsecurityconf.com sitemizi ziyaret edin.