Düzce 99 AKE İlk Kez ISAF’ta! – ISAF

Düzce 99 AKE İlk Kez ISAF’ta!

Daha önce Toplumsal Afet Platformu ve Uksar dernekleri bünyesinde ISAF’ı deneyimleyen dernekler bu yıl ilk kez Düzce 99 AKE bünyesinde ISAF’a katılım sağlayacak olmanın memnuniyetini dile getiriyor. Güvenlik alanında öncü firmaların bir arada olacağı ISAF’ta arama kurtarma dernekleriyle birlikte entegrasyonun sağlandığı düşüncesiyle kendilerini geliştireceklerini belirtiyor.

Düzce 99 AKE arama kurtarma derneği olarak gündelik hayatta karşılaşacağımız olası bir afet ve kriz durumunda uygulanacak basit ve teorik ilk yardımların ne olması gerektiği ile ilgili ISAF’ta sunum yapmayı planlıyor.

Genel merkezi Düzce’de bulunan Düzce 99 AKE’nin 2023 hedefleri arasında İstanbul’a şube açarak, profosyonel anlamda ilerlemek için çalışmalarına devam etmek. Amaçları kriz yönetimi, afet psikolojisi, ilk müdahale alanlarında toplumun bilinçlendirilerek deprem ve benzeri doğal afetlere hazırlıklı olunmasını sağlamak.

14-17 Eylül 2023 İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuar’ında Düzce 99 AKE’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.