ELEKS YANGIN, 2017 ISAF SECURITY FUARI’NDAKİ YERİNİ ALDI

Eleks Yangın, 14-17 Eylül, 2017 tarihleri arasında sektörleri bir kez daha dev bir organizasyon ile bir araya getirecek olan ISAF Security Fuarı’ndaki yerini aldı.

Geçtiğimiz dönemde ISAF Fuarlarımız başarılı organizasyonu sayesinde hem ziyaretçilerden hem de fuar katılımcısı firmalardan tam not aldı. Gerek ziyaretçilerle yapılan anketlerde gerekse fuar katılımcılarıyla yapılan röportajlarda sektörün fuardan duyduğu memnuniyet, iş hacmi ve ticari konulardaki tatmin ve organizasyona yönelik takdirler ön plandaydı.

Sektörde oluşan memnuniyet ile firmalar henüz fuar bitmeden 2017 için katılım planlarına başlamışlardı.

Eleks Yangın,  2017 yılı için yerini 2016 fuarlarımızdan hemen sonra, Aralık ayının başında ayırtarak sektörlerin en büyük buluşma platformu ISAF Fuarları için 2017 katılımını kesinleştirmiş oldu.

2017 yılında yeniden Security, IT Security, Smart Home, Fire&Rescue ve Safety&Health olmak üzere 5 alt başlık ile düzenlenecek olan ISAF Fuarları için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. ISAF Fuarları; 14-17 Eylül, 2017 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi (IFM) 9, 10 ve 11. Hollerde gerçekleşecek.