KAANSKY BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2017 ISAF FUARLARI’NDA!

Kaansky Bilişim Teknolojileri, 14-17 Eylül, 2017 tarihleri arasında sektörleri bir kez daha dev bir organizasyon ile bir araya getirecek olan ISAF Fuarları’ndaki yerini ayırttı.

Geçtiğimiz dönemde ISAF Fuarlarımız başarılı organizasyonu sayesinde hem ziyaretçilerden hem de fuar katılımcısı firmalardan tam not aldı. Gerek ziyaretçilerle yapılan anketlerde gerekse fuar katılımcılarıyla yapılan röportajlarda sektörün fuardan duyduğu memnuniyet, iş hacmi ve ticari konulardaki tatmin ve organizasyona yönelik takdirler ön plandaydı.

Kaansky Bilişim Teknolojileri, 2017 yılı için yerini yeni sezon başında ayırtarak sektörlerin en büyük buluşma platformu ISAF Fuarları için 2017 katılımını kesinleştirmiş oldu.

2017 yılında yeniden Security, IT Security, Smart Home, Fire&Rescue ve Safety&Health olmak üzere 5 alt başlık ile düzenlenecek olan ISAF Fuarları için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. ISAF Fuarları; 14-17 Eylül, 2017 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi (IFM) 9, 10 ve 11. Hollerde gerçekleşecek.