ELEKS YANGIN VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ISAF 2020’YE KATILIYOR!

Eleks Yangın ve Güvenlik Sistemleri 1991 yılından itibaren, Yangın Algılama, Söndürme ve Güvenlik sektöründe faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Proje keşif, çizim, fiyatlandırma, satış, tesisat, montaj, devreye alma, periyodik bakım ve satış sonrası servis konularının tamamını entegre bir şekilde yürütebilen, Türkiye’nin önde gelen ve tüm bu uzmanlık gerektiren konuları bünyesinde bulunduran ender firmalardan birisidir.

Hem imalatçı, hem ihracatçı ve hem de ithalatçı vasfı ile de taahhüt firmalarının, müteahhitlerin, devlet kurumlarının ve özel projelerin öncelikle referans aldığı bir firma olan Eleks Yangın ve Güvenlik Sistemleri; Yangın Algılama, Otomatik Söndürme, Gaz Algılama, Acil Yönlendirme, Seslendirme ve Güvenlik Alarm Sistemleri konularında keşif, projelendirme, eğitim, satış, satış sonrası servis, periyodik bakım, mühendislik ve supervizyon hizmetlerinin tamamını vermektedir.

ISAF 2020 ye bu seneki katılımlarıyla ISAF Fuarı serüvenlerinde 11. Kez katılımcı olacak olan Eleks Yangın ve Güvenlik Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Ertan ISAF Fuarı hakkında, ‘’Ulusal ve uluslararası sektörel yenilikleri takip edebileceğimiz, var olan bağlantılara ulaşabildiğimiz ve yeni katılacak bağlantılar için en doğru fuar olduğunu düşünmekteyiz.’’ dedi. Ayrıca 2020 yılı hakkında Eleks Yangın ve Güvenlik Sistemleri’nde neler göreceğimiz hakkında da bilgiler aktaran Sayın Ertan, genel durum itibariyle 2020 senesinin de ülke ekonomisi ve firmalar için zor bir dönemeç olduğunu belirtirken Eleks olarak bu zor dönemde de var olan teknolojik yatırımlarında geri adım atmayacaklarını belirtti.

ISAF 2020 stantlarında ziyaretçileri için en verimli ürün ve hizmetleri sunmayı hedefleyen Eleks özellikle Akıllı Adresli Yangın Algılama Sistemlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

8-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Eleks Yangın ve Güvenlik Sistemleri’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.