TANSA TURNİKE ISAF 2020’YE KATILIYOR! – ISAF

TANSA TURNİKE ISAF 2020’YE KATILIYOR!

Piyasaların ekonomik yönden zor günlerden geçtiği bu dönemde Tansa Turnike, kaliteli ve inovatif çözümler içeren ürün çizgisinden ödün vermeyerek her anlamda güven hissettiren lider sektör markası olmuştur. Birçok ülkede tercih edilen ve her gün gelişmeyi hedefleyen Tansa bu sene 2O. kez ISAF Security fuarında yer alıyor. Ülkemizin en prestijli projelerinin başında yer alan Yeni İstanbul Havalimanı’nda en fazla turnikesi olan üretici konumunda bulunan Tansa Turnike Türkiye Futbol Federasyonu’nca onaylı, UEFA tarafından da kabul görmüş turnikeleri ile son 3 yılda 26 adet Stadyumun tamamının yenilenmesine öncülük ederek, kendi alanında Türkiye’nin en fazla tercih edilen markası konumuna gelmiştir. Ayrıca, tarihi hazinelerimizi 199 müzemizde, 330’dan fazla turnikeleri ile  korumaktadırlar.

Tansa Turnike Genel Müdürü Yalçın Sarı ISAF Fuarı hakkında; ISAF Fuarı Güvenlik alanında sektörlerin buluşmasına vesile olan önemli bir fuar etkinliğidir. Her sene farklı katılımcıların bir araya geldiği, önemli firmaların birbirleriyle tanışmalarına ve ticaret yapmalarına imkân sağladığı bir fuardır. Özellikle üretici ve distribütör firmaların bayi ağlarını kurmak ve genişletmek için önemli fırsatları bulmaları nedeniyle ISAF Fuarı’nı oldukça önemli buldukları değerlendirmesine ek olarak 2020 ISAF Fuarı’na dair çizdikleri strateji ve beklentiler hakkında da görüşlerini belirtti. Sarı, “inovasyonlarla marka kimliğine değer katarak, müşteri sadakatini ve verimliliğini arttıracak bir süreç geliştirmeyi 2020 planlamasının liste başına koyduk. Yeni ürünler ile beraber ihracata yönelik çalışmaları arttırıp, üretim kapasitesi ve personel sayısında da artış sağlamayı arzuluyoruz, tüm bu çalışmalar sayesinde kaliteli hizmet anlayışımızı bu yıl yine geliştirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Tansa Turnike ISAF 2020’de mevcut ürün gruplarına ek olarak geliştirmekte oldukları yeni ürünlerini sergileyecek.

8-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda TANSA Turnikenin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.