MAKİM GÜVENLİK SİSTEMLERİYLE 14. KEZ ISAF’TA! – ISAF

MAKİM GÜVENLİK SİSTEMLERİYLE 14. KEZ ISAF’TA!

Sektörün öncü markaları ve ürettikleri yeni ürünleriyle uzun yıllar ISAF’a katılan MAKİM bu sene de fuar katılımcıları arasında yerini alıyor. ISAF’a 14. kez katılacak olan MAKİM ürünlerini en iyi şekilde sunmak için ziyaretçilerini bekliyor olacak.

ISAF 2020’de MAKİM Turnike ve Bariyer Sistemleri, HİKVİSİON Kamera Sistemleri, ZKTECO Geçiş, Kontrol Sistemleri, CAMURATECH Geçiş Kontrol Sistemleri, TENFEIACCESS Geçiş Kontrol Sistemleri, TPLINK Switch, SEAGATE Harddisk, TOMST Bekçi Tur ürün yelpazesiyle yer alacak olan MAKİM her yıl olduğu gibi ürünlerini ziyaretçilerine en başarılı şekilde sunmayı hedef olarak belirlemiş durumda.

Düzenlenmeye başladığı günden bu yana büyüme içerinde olan ISAF Fuarı hakkında görüşlerini ifade eden Sayın Yılmaz Aydoner, ‘’Geçiş kontrol ihtiyaçlarının karşılanması ve sektördeki firmaların toplanması amacı ile Türkiye’deki en iyi organizasyonlardan bir tanesidir. Umarız her sene daha çok sektörel katılımcı ve ziyaretçi yer alır.’’ şeklinde konuştu.

08-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda MAKİM’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.