ISAF 2020 FUARI ULUSLARARASI ÇALIŞMALARI GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜLÜYOR! – ISAF

ISAF 2020 FUARI ULUSLARARASI ÇALIŞMALARI GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜLÜYOR!

Uluslararası düzeyde etki seviyesi her geçen yıl artan ISAF Fuarı’nın 2020 yılı yurtdışı çalışmaları her yıl olduğu gibi bu yıl da fuardan çok daha önce başladı.

Uluslararası temsilciliklerin geliştirilmesi yönünde yapılan çalışmalara, bu yıl çok daha yoğun mesai harcayarak bu alanda önemli bağlantılar kuruldu. Küresel anlamda sektörün üreticisi ve geliştiricisi konumunda olan ülkelerde kurulan bağlantılar ve yapılan temsilcilik anlaşmalarıyla 2020 yılında yurtdışı ziyaretçi ve katılımcı sayısının çok daha yoğun olacağı bir ISAF Fuarı gerçekleşmesi bekleniyor.

Ülkemizden yaptıkları alımlarla ticaret hacmini geliştiren ülkelerde kurulan bağlantılar sayesinde fuarı ziyaret etmek üzere alım heyetleri oluşturulması adına ciddi adımlar atıldı. 2020 yılında özellikle yurtdışı ziyaretçi sayısının arttırılması hedeflenen ISAF Fuarı çalışmaları fuarın açılış tarihine kadar yoğun bir şekilde sürdürülecektir.

Her sene artan ve arttırılması hedeflenen yurtdışı katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla ISAF Fuarının içerdiği sektörlerin ihracat hacmine önemli katkısı olması hedeflenmektedir.