ETB ISAF’TA – ISAF

ETB ISAF’TA

ETB Dijital Marka ve Pazarlama Yöneticisi  F. Gülşah DİZAR KARADAĞ; “ISAF’ın, sektörü bir araya getiren önemi büyük bir organizasyon olduğunu düşünüyoruz. Uluslararası etkisinin gücünü, uluslararası üretici markalarımız tarafından bilinirliliğiyle gözlemliyoruz.

ISAF 2021’den beklentimiz; , Sektördeki gelişimi gözlemlemeye olanak sağlaması, Uluslararası ve yerel firmaların geniş katılımının sağlanması, Potansiyel müşterilerin ziyaret etmesini sağlayacak duyuru, reklam ve pazarlama imkanlarını maksimum kullanması olacaktır.

ISAF 2021, KEC (Kimlik Erişim Cihazı) ile katıldığımız ilk fuar olacak! Son kullanıcı ve kurumlar ile cihazı bir araya getiriyoruz. Standımızda Biyometrik kapı geçişte yeni nesil ürünlerinin tanıtımını gerçekleştireceğiz.

ISAF 2021’de, ETB şirketi olarak kapı geçiş ve güvenlik sistemleri ürün ve çözümlerimizle bulunacağız. Üretici markalarımızdan olan VİRDİ’nin UBio X Face, Thermal sensor, Pro Lite, AC 2100, AC 5000 ürünlerini sergiliyor ve demoları ile gösteriyor olacağız. Bununla beraber Türkiye’ de üretici ve sertifika sahibi olarak kendi üretimimiz olan KEC (Kimlik Erişim Cihazı) ile yeni nesil kimlik doğrulamanın nasıl yapıldığını katılımcılar ile paylaşacağız.