FINDER YANGIN, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

Finder, elektronik güvenlik sektörünün ihtiyacı olan 7 özelliği sunmak üzere kurulmuştur. Bu 7 özellik; Kurumsal sürdürülebilirlik, rekabetçi ürün, belgeli ürün, komple çözüm, mutlak memnuniyet, 25 yıllık tecrübe, özellikli ürünlerdir.

Finder, ARGE çalışmaları sonucu elde ettiği benzersiz BSM entegrasyon yazılımı, REASURE uzak alarm izleme, WF su alarm, GF gaz alarm, ES sesli alarm sistemleri ile özellikle tercih edilmektedir. Mekanik ve elektronik imalat tesisi ile standartların üzerinde üretim yapmakta olan Finder, 3000 mutlu müşterisi, 28 yurtdışı ve 22 yurtiçi yetkili satıcısına 33 mühendis ve teknisyen kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca yeni AR-GE çalışmaları sonucu elde edeceği benzersiz ürünlerle sektörde tercih edilen ilk üç firmadan biri olmaya devam edecektir.

ISAF 2018’de yerini alan Finder, Çin menşeili Gaz ve Su Alarm Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, İzleme (Kamera) Sistemleri, Acil Anons Sistemleri’nin yanısıra İtalya ve İngiltere menşeili Yangın Alarm Sistemleri’ni ve yerli üretim olan Entegrasyon Sistemleri, Acil Aydınlatma Sistemleri, Mutfak Yangın Söndürme Sistemleri’ni sergileyecektir. Özellikle Reasure Uzak İzleme Sistemi ile Defender Mutfak Yangın Söndürme Sistemleri’ni ön plana çıkartacaktır.

Finder’in hedef kitlesi arasında Alışveriş Merkezleri, Devlet Kuruluşları, Elektrik toptancıları, Elektrik pano imalatçıları, Endüstriyel Tesisler/Fabrikalar, Güvenlik Firmaları, Havalimanları, Komple çözüm firmaları, Konut projeleri, Mutfak İmalatçıları, OSB, Proje firmaları, Restoranlar, Taahhüt firmaları, Turizm Tesisleri, Sağlık Tesisleri önemli yer tutmaktadır.