EXEN TEKNOLOJİ ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

20 yıllık sektör tecrübesinin bir sonucu olarak kurulan Exen Teknoloji Kamera, Hırsız Alarm, Konferans, Yangın Algılama, Genel Seslendirme ve Acil Anons, Profesyonel Ses ve Kartlı Geçiş Sistemleri konularında entegre çözümler sunan BOSCH’ un Türkiye Çözüm Ortağı olmasının haklı gururunu taşımaktadır. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da dürüst ve üstün hizmet anlayışının sonucu olan müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak, donanımlı personeliyle birlikte gelişimini sürdürmeye odaklanmıştır.

Deneyimli ve uzman kadrosu ile çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kurumların ve özel şirketlerin verimliliğini arttırmak, güvenlik seviyelerini yükseltmek, maliyetlerini düşürmek, mal ve can güvenliğini sağlamak amacı ile teknoloji ve altyapı ihtiyaçlarının tespiti, zayıf akım sistemleri, network sistemleri, bina otomasyon sistemleri, elektrik ve data altyapısı ve Scada sistemlerinin kurulması, mevcut sistemlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi, periyodik bakımlarının yapılması ve yeni teknolojiler ile tanıştırılarak bunların adaptasyon ve entegrasyonlarının yapılması konularında çözümler üretmektedir.

İhtiyaca yönelik en uygun yatırımlarının neler olduğu, mevcut yatırımların verimlilik durumlarının gözden geçirilmesi ve raporlanması, ihtiyaç duyulan malzeme ve hizmetlerin tedarik edilmesi, müşteri platformuna uygulanması, iş süreçlerine uygun otomasyon yazılımlarının geliştirilmesi ve dönemsel bakım-onarım anlaşmalarının yapılması ana iş kollarımızı oluşturmaktadır.

Exen Teknoloji müşterilerinin mal ve can güvenliğinin üst seviyelerde sağlanabilmesi için çalışmaktadır. Tasarlanan sistemleri birbiri ile uyumlu ve entegre çalışacak şekilde dizayn ederek daha az iş gücü ile müşterilerinin daha etkin çalışmasını sağlamaktadır.

Kısaca Exen; kurum ve özel şirketlerin teknoloji ve güvenlik sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaç ve hizmetlerini bir noktadan alabilmelerini sağlayacak bir yapıda kurulmuş olup yurt içinde ve yurt dışında çalışmalarını sürdürmektedir. Güvenlik ve bina otomasyon sistemleri çözümlerinin uçtan uca bir bütün olarak değerlendirilmesi ve çözülmesi gerekliliğinin farkında olup bu hizmeti kesintisiz olarak sağlamaktadır.

Çalışma yaptığı her konuda ayrı ayrı uzmanlaşmış teknik personelleri ile müşterilerini her kaynağı daha etkin kullanarak güvenli, hızlı ve sorunsuz çalışan sistemler ile daha iyi bir geleceğe taşımak için çalışmaktadır.

Exen Teknoloji, 2018 ISAF Security Fuarı’nda Kameralı Güvenlik ve Video Analiz Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Konferans Sistemleri, Genel Seslendirme Ve Acil Anons Sistemleri, Aydınlatma Otomasyon Sistemleri’nden oluşan geniş bir yelpazede ürünlerini sergileyecektir.