ASSA ABLOY, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

1843 yılında modern anlamda bilinen ilk kilidi icad ederek güvenlik sektörüne adım atan Yale takip eden yıllarda global anlamda tüm dünyada bilinen bir kilit markası haline gelmiştir. 1942 yılında Türkiye pazarına giriş yapmıştır.2000 yılında ise dünya güvenlik sektörünün dev markalarından ASSA ABLOY bünyesine katılarak bu gelişimine ivme kazandırmıştır. Günümüzde ASSA ABLOY’un katkısıyla beraber teknoloji anlamında yaptığı yatırımlarla pazardaki yerini daha da pekiştiren Yale , Yale Smart Living ürün gurubunun da katkısıyla pazardaki öncü rolünü korumaktadır.

Assa Abloy, ISAF 2018 ‘de portföyüne yeni katılan Yale Smart Living ürün grubunu tanıtacaktır.Ürün grubu internet üzerinden kontrol edebilen akıllı alarm sistemleri ,akıllı kilitler, WiFi kameralar ve CCTV  sistemlerinden oluşmaktadır. Ürünler bünyesinde yeralınan ASSA ABLOY Grup’un dünya üzerindeki farklı lokasyonlarda bulunan tesislerinde üretilmektedir.

Fuarda, 2018 yılı içerisinde Türkiye lansmanını  başarıyla gerçekleştirilmiş olan Yale Smart Living ürün grubunun tamamını ön plana çıkaracak olan Assa Abloy, bunun yanısıra akıllı ev dünyasında  Amazon ve Philips gibi partnerleriyle gerçekleştirdiği entegrasyonlarını sergileyecektir.