GARANTİ HAYAT TEKNOLOJİLERİ ISAF 2015’TE YERİNİ ALDI

Sektöre her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmayı ilke edinen ve üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmayı hedefleyen Garanti Hayat Teknolojileri ISAF 2015’te yerini aldı.

Güvenlik sektöründe örnek marka olmayı amaçlayan Garanti Hayat Teknolojileri, geliştirdiği hizmetler ve piyasaya sunduğu ürünlerle sektörde yaratıcı ve yenilikçi adımlar atarak yoluna devam etmektedir.

Ürün gamında CCTV sistemler, hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, personel devam kontrol sistemleri gibi pek çok alternatif bulunduran Garanti Hayat Teknolojileri, ISAF 2015’te kablosuz IP güvenlik kameraları ve network görüntü kayıt cihazlarıyla ön planda olacak.

Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına kulak veren ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda gelişimine devam eden Garanti Hayat Teknolojileri, sektörde kazandığı itibar ile ürün gamına her geçen gün bir yenisini ekleyerek büyümeye devam etmektedir.

Garanti Hayat Teknolojileri, sektörün ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri ile 17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek ISAF 2015’te, 9.Hol A-120 numaralı alanda yerini alacak ve ziyaretçilerini konuk edecektir.