HAN ELEKTRONİK ISAF 2015’TE YERİNİ ALDI

Güvenlik ve otomasyon teknolojileri konularında sektöre yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlayan Han Elektronik, ISAF 2015’te yerini aldı.

Gerek son kullanıcı projeleri, gerekse Türkiye’nin genelinde ki bayileri ile her gün daha da güçlenen Han Elektronik, güvenlik ve otomasyon teknolojileri konusunda edindiği yerini sağlamlaştırarak, ürünlerine her geçen gün bir yenisini eklemekte.

Ürün gamında analog kameralar, IP kameralar, kayıt üniteleri, alarm sistemleri ve lensler gibi pek çok alternatif bulunduran Han Elektronik, ISAF 2015’te AHD CCTV’ler ile ön planda olacak.

Türkiye’de güvenlik sektöründeki ithalatçı firmalardan biri olan Han Elektronik, sektörün memnuniyeti için gelişimini sürdürerek ürün gamını her geçen gün genişletmekte ve düşük maliyetle maksimum verim elde etmeyi amaçlamaktadır.

Han Elektronik, sektörün ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri ile 17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek ISAF 2015’te, 9.Hol A-320 numaralı alanda yerini alacak ve ziyaretçilerini konuk edecektir.