GARANTİ HAYAT TEKNOLOJİLERİ, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

2009 yılında hizmete başlamış olan ve kurulduğu günden bu yana, güvenlik sektöründe yenilikçi ve son teknoloji ürünleri bayileri ile buluşturmaya başlayan Garanti Hayat Teknolojileri, özellikle CCTV ve diğer tüm zayıf akım sistemlerinde faaliyet göstermektedir.

Garanti Hayat Teknolojileri, 2014 yılında tüm dünya çapında özellikle IP CCTV, Video Konferans, Mobil CCTV, Akıllı Şehir ve Video Wall gibi proje ürünleriyle öncü bir isim haline gelmiş KEDACOM markasının Türkiye Exclusive distribütörlüğünü alarak, askeri projeler, sınır projeleri, mobil çözümler, akıllı şehir başta olmak üzere, AVM, otel, yaşam merkezleri, ofisler vb. olmak üzere çok sayıda büyük projede hızlı bir şekilde yükselmiştir.

ISAF Fuarı’na uzun yıllardır katılan Garanti Hayat teknolojileri, 2018 fuarında Profesyonel IP CCTV, Mobil Çözümler, Askeri Drone, Termal Kameralar, Akıllı Analiz, Kişi Tanımlama, Yüz Tanımla, Akıllı şehir güvenliği ve bunun gibi video analiz çözümleri ile beraber, diğer zayıf akım konularında da tanıtım yapmayı hedeflemektedir.

Ürünleri her tür projeye hitap eden Garanti Hayat Teknolojileri’nin esas uzmanlık alanı AVM, Otel, Okul, Yaşam Merkezi, Ofis Center gibi özel projeler dışında özellikle Askeri savunma sanayi ve kolluk kuvvetlerinin iş gücünü azaltacak, sınır projeleri ve diğer kamu güvenliği alanları olarak sayılabilir.