HAN ELEKTRONİK 2021’DE YİNE ISAF’TA

Han Elektronik Genel Müdür Yardımcısı Melis MADEN;

ISAF Fuarı’na düzenlendiği ilk yıllardan beri aralıksız olarak her sene katılmaktayız.  ISAF organizasyonu bizler ile değerli partnerlerimiz arasında köprü olan, teknolojik anlamda yenilikleri çözüm ortaklarımıza sunmamıza olanak sağlayan ve ince çizgisini hiçbir zaman bozmadığı için başarılı ve etkili bir organizasyondur.

ISAF 2021’de beklentimiz, güncel, teknolojik ve inovatif ürünlerimizi fuarda partnerlerimiz ile buluşturarak taleplere ve ihtiyaçlara aktif çözümler sunmaktır…

Her sene olduğu gibi ISAF 2021’de de teknolojiye dair ne varsa değerli çözüm ortaklarımızla buluşturmayı hedefliyoruz. Ayrıca, markalarımızı, kalitemizi, yeniliklerimizi ve her koşulda çözüm sunabileceğimiz ürün çeşitliliğimiz ile her anlamda çözüm ortaklarımızın yanında olduğumuzu ön plana çıkaracağız.

ISAF 2021’de sergileyeceğimiz ürün grupları; Türkiye’nin Güvenlik Çözümü AVerDiGi ve SPY markalarımız ile Analog ve IP sistemlerde Tek Platform Tek Yazılım CCTV Çözümleri, Kurumsal video gözetim çözümlerinde proje grubunda tek yetkili distribütörü olduğumuz Milesight Profesyonel Network çözümleri, Dünya devi Honeywell Yangın Alarm Sistemleri, Yerli Üretim AVerFire Yangın Algılama sistemleri, Akıllı Ev Destekli Hırsız Alarm Çözümleri ve Alarm Takip Yazılımı, Kameraya Gömülü Plaka Tanıma Yazılımı, Switcher Network Ürünleri ve Kablosuz Aktarıcılar standımızın temel çözümleri olacak. Bununla beraber Dahili Akıllı Video Analizli Kameralar, Yüz tanıma sistemleri, AI Serisi yapay zeka destekli network kameralar, Kablosuz alarm sistemleri, Access Pointler, LORA Teknojisi, IoT (Nesnelerin İnterneti) ile gerçekleşen cihaz entegrasyonları, Bulut Teknolojileri ve 3. Parti VMS yazılımlarına ek olarak öğrenebilen Yapay Zeka Yazılımları ile sistem entegrasyonu ön planda rol alacak.